9 května, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Budovu Argentinská Office Building v Holešovicích bude pronajímat JLL

Budovu Argentinská Office Building v Holešovicích bude pronajímat JLL. Nabídne nonstop recepci i flexibilitu v řešení kanceláří.

Oddělení Office Agency společnosti JLL získalo exkluzivní mandát na pronájem kancelářské budovy Argentinská Office Building vlastněné firmou SUDOP Invest ve stále populárnější Praze 7. Lukrativní kancelářská budova o velikosti téměř 10 tisíc m2 má být postavena ve druhém čtvrtletí příštího roku a potenciálním nájemcům nabídne v 7 nadzemních podlažích přes 6 tisíc metrů čtverečních kanceláří.

Skupina SUDOP, která realizuje stavbu budovy Argentinská Office Building v rámci své investiční a akviziční společnosti SUDOP Invest a bude provozovatelem nemovitosti, je největší firmou na projektantském trhu infrastruktury. Interiér budovy disponuje flexibilními kancelářemi vhodnými jako pro open space řešení, tak i pro individuální kanceláře. Mimo to má budova stále žádanější otevíratelná okna, centrální klimatizaci i vnější žaluzie. Pohodlí nájemců zlepší také služby obchodních prostor v přízemí.

Nabídce k pronájmu bude sloužit pouze 2. – 4. patro. Vyšší patra jsou určena pro projektanty společnosti Metroprojekt. V nabídce bude také celkem 25 vnitřních a 7 venkovních parkovacích stání. Díky své vynikající lokalitě je budova také skvěle dostupná veřejnou dopravou, a to jak metrem C, tak tramvajovými, autobusovými i vlakovými spoji. Exkluzivitu budovy zvyšuje také možné budoucí propojení Holešovic s nedalekým Karlínem, rovněž velmi atraktivní lokalitou. Významným specifikem projektu je také zajištění bezpečnosti díky čtyřiadvacetihodinové recepci, přístupům na magnetickou kartu a kamerovém systému.

„Spolupráce se společností SUDOP Invest na budově Argentinská Office Building nás velice potěšila. Jsme přesvědčeni o velkém potenciálu lokality i budovy samotné. Realizací investor potvrzuje vzrůstající atraktivitu Holešovic, které jsou rozvojovou lokalitou s velkým potenciálem. Osobní přístup k realizaci potvrzuje i to, že se do části budovy nastěhuje také sama společnost ze skupiny SUDOP. Noví nájemci tak získají velmi kvalitní prostory v lokalitě, která bude brzy vnímána jako jedna z těch, kam se chtějí nový nájemci stěhovat,“ vysvětlil Štěpán Šatoplet, vedoucí oddělení pronájmů kancelářských nemovitostí JLL.

„Snahou investora je vytvořit kvalitní půdorysně flexibilní kancelářskou budovu s příjemným pracovním prostředím na místě, které má velkou budoucnost v dlouhodobém horizontu a urbanisticky zapadá do předpokládaného rozvoje území Holešovic,“ uvedl Jan Sellner ze společnosti SUDOP Invest.

Zdroj/foto: JONES LANG LASALLE, s.r.o./ SUDOP Invest a.s.

Related Posts