4 února, 2023
Administrativní centra a kanceláře

CBRE pomohla najít nové kanceláře pro rozrůstající se tým společnosti MultiSport

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, pomohla firmě MultiSport Benefit nalézt nové kanceláře. Tvůrce populární karty MultiSport bude nově sídlit v budově Pankrác House, která patří do rodiny nejmodernějších kancelářských budov myhive.

„Díky tomu, že se jako firma neustále rozrůstáme, bylo třeba najít nové prostory, které nabídnou dostatečnou kapacitu a vyhovující pracoviště pro všechny zaměstnance. Jsme mladá dynamická firma, a právě proto jsme si vybrali moderní budovu myhive Pankrác House, která k nám skvěle pasuje,“ vysvětluje Martyna Monoszon, jednatelka společnosti MultiSport Benefit s.r.o.

Nové kanceláře MultiSportu o rozloze více než 1 200 čtverečních metrů se nachází v budově Pankrác House, v bezprostřední blízkosti stanice metra Pražského povstání. Pankrác House je součástí rodiny jedinečných kancelářských budov myhive, kanceláří budoucnosti, jež spojují komunikaci, spolupráci, optimální infrastrukturu a řadu služeb. Jejich uživatelé tak mají k dispozici nejen recepci či business networking lounge, ale také nabídku zboží a služeb každodenní potřeby – tedy vše pro úspěšné podnikání i spokojený život na jednom místě. Vedle Prahy se další budovy myhive nacházejí například ve Vídni, Varšavě, Budapešti a Bukurešti.

„Při hledání vhodných kancelářských prostor se zaměřujeme na firemní identitu a kulturu našich klientů i na dynamiku jejich růstu. Společnost MultiSport pomáhá firmám a jejich zaměstnancům dosahovat vyváženého osobního o pracovního života – z podobné filozofie vycházejí také kanceláře budoucnosti myhive, proto jsme MultiSportu doporučili prostory v Pankrác House“, říká: Helena Hurábová, Head of Advisory & Transactions Services – Office ve společnosti CBRE

Zdroj/foto: CBRE s.r.o./IMMOFINANZ AG

Related Posts