2 února, 2023
Administrativní centra a kanceláře

Cushman & Wakefield přebírá do správy novou kancelářskou budovu Hamburk v Plzni

Kancelářská budova Hamburk Business Center se nachází v Plzni, mezi ulicemi U Prazdroje a Klicperova, v těsném sousedství designového hotelu Angelo. Sedmipatrová administrativní budova lichoběžníkového půdorysu, díky kterému připomíná velkou zaoceánskou loď, nabízí celkem 7 000 m2 kanceláří a 358 m2 maloobchodních ploch. Nájemcům je k dispozici také 96 parkovacích stání. Ze střešní terasy je hezký výhled na celé město a zejména na historickou budovu legendárního pivovaru. V budově sídlí především IT a R&D společnosti. Vlastníkem kancelářské budovy je fond BHS Real Estate Fund.

Cushman & Wakefield díky tomu rozšiřuje spolupráci se společností M7 Real Estate, která je asset managerem tohoto kancelářského komplexu.

Poptávka po kancelářských prostorech ve střední Evropě zpomalila

Dana Bednářová, Country Manager M7 Real Estate, který je asset managerem Hamburk Business Center, uvádí: „Cushman & Wakefield s námi dlouhodobě spolupracuje na kancelářském objektu Oregon House v Praze 5 a Industrial Parku Ivančice. Jelikož jsme s jejich službami spokojeni, doporučili jsme vlastníkovi Hamburk Business Centre spolupráci s tímto osvědčeným týmem i na budově, kterou nově získal do svého nemovitostního portfolia.“

Lenka Vodrážková, partner a vedoucí správy kancelářských budov, Cushman & Wakefield, dodává: „Hamburk Business Center je kvalitní kancelářská budova, která skvěle doplňuje naše portfolio 27 administrativních komplexů situovaných především v Praze, ale také v Brně a právě v Plzni, kde již spravujeme dvě budovy. Rozšíření spolupráce s BHS Real Estate Fund a M7 Real Estate nás velmi těší.“

O Cushman & Wakefield

Společnost Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) je předním světovým poskytovatelem realitních služeb, které ve výjimečné kvalitě dodává nájemcům i vlastníkům nemovitostí. Cushman & Wakefield je jednou z největších firem v sektoru komerčních nemovitostí: zaměstnává na 53 000 lidí ve 400 pobočkách v 60 zemích světa. V roce 2019 dosáhly příjmy společnosti 8,8 miliardy dolarů, a to díky aktivitám v oblasti správy budov, nemovitostí a projektů, pronájmu, investičních trhů, oceňování nemovitostí a dalších služeb.

Zdroj/foto: Cushman & Wakefield

Related Posts