1 února, 2023
Administrativní centra a kanceláře

Investiční tým Savills zajistil prodej Green Tower

Společnost Savills zastupovala majitele při prodeji kancelářské budovy Green Tower, která se nachází v Praze 5, soukromému českému investorovi za nezveřejněnou cenu.

Kancelářská budova Green Tower, postavená spol. VGP, nabízí cca 3 600 m2 kancelářských a maloobchodních prostor. Plně obsazená budova, se stávajícími nájemci Mountfield, ABRA a MK Keramika, se nachází v blízkosti dvou stanic metra ve velké rezidenční čtvrti Lužiny a Stodůlky.

„Jedná se o vynikající transakci pro obě strany, kde kupující získává plně pronajatou komerční nemovitost, která těží z přetrvávajícího zájmu nájemců. Prodej reflektuje zájem o core-plus příležitosti, které jsou soukromými investory stále častěji vyhledávané zejména z důvodu stabilních příjmů a příležitosti budoucího růstu nájemného u řádně spravovaných nemovitostí nacházejících se v dynamicky rozvíjejících se městských částech Prahy,“ říká Vojtěch Wolf, investiční analytik spol. Savills Česká republika.

Investiční oddělení Savills v České a Slovenské republice bylo založeno na podzim roku 2017 pod vedením Stuarta Jordana a v průběhu jednoho roku si upevnilo své přední místo na poli investičních poradců, se zaměřením na detailní správu transakcí s přidanou hodnotou poskytovanou jak soukromým, tak korporátním klientům.

Zdroj/foto: Savills CZ s.r.o.

Related Posts