15 dubna, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Sdílené kanceláře Offices Unlimited v budově myhive Pankrác House plně obsazeny

Po tři čtvrtě roce od zahájení provozu hlásí Svoboda & Williams 100% obsazenost bezmála 1.600 m2 sdílených kanceláří Offices Unlimited, situovaných v administrativní budově myhive Pankrác House. Rychlé zaplnění celého prostoru, jehož pronájmem, správou a marketingem byla pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams, tak potvrzuje, že coworking a sdílené kanceláře nejsou jen mediální trend.

Kompletní obsazenost flexibilních kanceláří myhive Flexi Offices dokazuje rostoucí popularitu tohoto typu pracovního prostředí. Celkový podíl sdílených kanceláří je oproti těm standardním stále poměrně nízký, přesto má tato oblast velký potenciál pro další expanzi. Podle společnosti Savills se jen v roce 2019 rozloha nabízených flexibilních kanceláří na pražském trhu zvýšila o 138 %.

„Koncept sdílených kanceláří a coworking jsou vhodné jak pro freelancery, startupy a menší firmy, tak pro korporace, které hledají dočasný prostor pro své týmy. Díky tomu, že stále více subjektů dává při hledání nové kanceláře přednost zejména nájemní flexibilitě, podařilo se nám prostory v budově myhive Pankrác House zaplnit za necelých 9 měsíců,“ říká Kateřina Burešová, Flexible Workspace Consultant ve Svoboda & Williams.

Svoboda & Williams – myhive Pankrác House, recepce

Mezi stálými nájemci myhive Flexi Offices je mimo jiné senátorská kancelář prof. Ing. Jiřího Drahoše, společnost Mount Park a startup Bydlíme snadno, který od začátku vyrostl na téměř čtyřnásobek původně pronajatých 30 m2. Mezi novými nájemci jsou například společnosti UltimateSuite, Ulead Media Group, City Support, Neocont či Green Light Solutions.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts