16 dubna, 2024
Administrativní centra a kanceláře

Skupina CIMEX GROUP jmenovala společnost Savills, aby spravovala čtyři kancelářské budovy v Praze

Soukromá investiční společnost CIMEX GROUP jmenovala mezinárodní poradce v oblasti nemovitostí Savills pro správu čtyř svých kancelářských budov v Praze. Celková podlahová plocha budov je přibližně 24 500 metrů čtverečních a v současné době poskytuje prostory pro více než 200 nájemníků.

CIMEX GROUP je jedním z největších soukromých investorů v České republice již více než 25 let. Hlavním zaměřením skupiny jsou strategické investice, včetně hotelových projektů a administrativních budov.

Administrativní budovy pod vedením společnosti Savills se nacházejí v atraktivních lokalitách Prahy 10 (Garden Eleven and Atrium House) a Praha 8 (Zenklova), nabízející kancelářské prostory s vysokým standardem služeb a snadnou dostupností autem a hromadnou dopravou.

„Jsme hrdí na to, že si nás společnost CIMEX GROUP vybrala pro toto kancelářské portfolio v Praze, což potvrzuje, že jsme přijali správný přístup, pokud jde o výběr klíčových lidí pro náš tým a projekty našich klientů,“ komentuje Peter Machula, ředitel správy nemovitostí ve Savills Czech a Slovak Republics.

Oddělení správy majetku Savills v České a Slovenské republice vzniklo v dubnu roku 2017 pod vedením Petera Machuly. Za méně než rok a půl svého působení na českém trhu s nemovitostmi rozšířil portfolio svého portfolia nemovitostí a majetku pod správou na více než 300 000 m2, včetně administrativních budov, smíšeného a maloobchodního prodeje projektů.

Zdroj/foto: Savills Czech & Slovak Republics/CIMEX INVEST, s.r.o

Related Posts