31 ledna, 2023
Administrativní centra a kanceláře

Svoboda & Williams zprostředkovala pronájem budovy PRAGA Office & Garden

Tým pronájmu komerčních prostor Svoboda & Williams na konci června úspěšně zprostředkoval pronájem moderní administrativní budovy PRAGA Office & Garden. Všech 2120 m2 si nyní pronajímá společnost Scott & Weber, která bude v prostorách provozovat flexibilní kanceláře a coworking.

PRAGA Office & Garden je součástí multifunkčního komplexu PRAGA, který vznikl pod taktovkou společnosti M2 Real Estate. „Při realizaci developerského projektu věříme zejména v jeho efektivitu, umístění, nadčasovost a architektonickou podobu, proto jsme vsadili na renomované studio ADNS architekti a populární lokalitu Karlína, což se ukázalo jako správné rozhodnutí. Díky těmto atributům a spolupráci se Svoboda & Williams jsme mohli i v této nejisté době vybírat hned z několika zájemců,“ dodává k úspěšné transakci Jan Štembera, obchodní ředitel M2 Real Estate.

Celou budovu si pronajímá společnost Scott & Weber, která se dlouhodobě zabývá poskytováním flexibilního pracovního prostředí a v současnosti provozuje 5 kancelářských center.

Svoboda & Williams úspěšně dokončil prodej prémiového rezidenčního projektu Hilleho 6

„Dohoda o pronájmu budovy Praga Office & Garden je pro Scott & Weber významný milník – stáváme se s 19 000 m2 největším nájemcem flexibilních kanceláří v Praze. Naše prostory jsou určeny firmám různých velikostí, teď ale vidíme, že poptávka vzrůstá zejména po tzv. private floors, což je typ kanceláří, který budeme nabízet právě v této budově. Private floors mají vlastní vstup a firemní branding, klientům také pomůžeme s designem či workplace strategií. Zároveň bude v přízemí budovy společný komunitní prostor, což je dnes žádaný prvek. Nájemníci budou moci využívat klubové a eventové prostory, vlastní designovou kavárnu s baristou nebo speciální prostor určený pro natáčení dnes tolik oblíbených podcastů,“ říká Adam Zvada, majitel Scott & Weber.

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem bytů v Rezidenci Schön

O Svoboda & Williams

je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí. Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts