5 února, 2023
Administrativní centra a kanceláře

Svoboda & Williams exkluzivně nabídne kanceláře k pronájmu v holešovickém Riveroff Office House

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena zprostředkováním pronájmu kancelářských prostor v budově Riveroff Office House. Toto administrativní centrum, které aktuálně prochází celkovou rekonstrukcí, stojí mezi nádražím Holešovice a Vltavou, v místech, kde do roku 2022 vyroste nový multifunkční areál, tvořený developerskými projekty Rivery a Port7.

Riveroff Office House tvoří součást projektu Rivery, který společnost GEONE Real Estate realizuje v místě bývalé betonárky Prefa, tedy na území ohraničeném Trojským mostem, mostem Barikádníků, nádražím Holešovice a Vltavou. Projekt dále zahrnuje mimo jiné výstavbu čtyřhvězdičkového hotelu s 221 lůžky a rekonstrukci bývalé industriální haly, ve které vzniknou ateliéry. Společnost Skanska Property, která větší část areálu vlastní, tu navíc v rámci projektu Port7 postaví soubor budov s převážně administrativním využitím. Nový multifunkční „kampus“ o ploše 5,1 hektarů nabídne též restaurace, kavárny, školu, marínu s restaurační lodí a konferenčním prostorem, kotviště pro malé lodě a hausbóty i zastávku vodního taxi. Chvíle odpočinku zpříjemní městské spa centrum s bazény a Saunovým světem, množství zelených ploch či nábřežní cyklostezka, propojující Holešovice s nedávno revitalizovaným parkem Stromovka. Areál se nachází u stanice metra Nádraží Holešovice, s níž bude propojen podchodem, jen pár kroků od vlakového a autobusového nádraží a nabídne přímé dopravní napojení na tunel Blanka a Argentinskou ulici.

Riveroff Office House vzniká kompletní rekonstrukcí administrativního centra z roku 1971 a bude jej tvořit celkem 1 492 m2 prvotřídně vybavených kancelářských prostor s klidnými výhledy na řeku, okolní zeleň i technicky unikátní Trojský most. Objekt sestává z přízemního podlaží s showroomem (celkem 1 018 m2) a čtyřpatrové věže (celkem 474 m2). Nájemcům budou k dispozici dvě střešní terasy s prvky zeleně, další terasa s barem a 21 parkovacích stání. Prostory budou vybaveny mimo jiné snímači denního světla pro řízení osvětlení, systémem zvlhčování vzduchu a rekuperace tepla a LED osvětlením.

„Kanceláře jsme navrhli ve znamení špičkového designu a kvalitních materiálů. Spojení unikátní lokality a přírody z těchto prostor dělá jedno z nejzajímavějších míst, kde v Praze tvořit a pracovat,“ říká Senior projektový manažer společnosti GEONE Real Estate Alessandro Pucci. „Riveroff Office House nabídne inspirativní prostředí pro práci v kontextu nového multifunkčního areálu s širokými možnostmi networkingu i volnočasového vyžití, a je tak předurčen pro kreativní společnost, například reklamní agenturu. K dalším benefitům budovy patří vysoká míra vizibility, vynikající dopravní dostupnost i umístění v rychle se rozvíjející části Prahy 7,“ uvádí Jaroslav Waldhauser, Head of Commercial Leasing realitní kanceláře Svoboda & Williams.

Rekonstrukce přízemního podlaží Riveroff Office House bude dokončena na podzim příštího roku, rekonstrukce věže pak skončí v létě 2020.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts