20 dubna, 2024
Administrativní centra a kanceláře

V BB Centru je k dispozici nový coworkingový prostor

Na Náměstí Brumlovka v BB Centru se začátkem září objevil nový venkovní coworkingový prostor určený lidem pracujícím v areálu i široké veřejnosti. V do okolí otevřeném kvádru umístěném před budovou Brumlovka je k dispozici základní kancelářský nábytek, čímž vzniká venkovní chill out zóna s bohatými možnostmi využití.

Nový coworkingový prostor nabízí relativně intimní, ale zároveň široce otevřené pracovní prostředí na čerstvém vzduchu, které mohou využít všichni návštěvníci areálu BB Centra. Prostor je složen z kostek Leva od společnosti Egoé life a díky svým čistým liniím a ostrým tvarům dokonale zapadá do koncepce moderního office parku. Uvnitř konstrukce je k dispozici pohodlný venkovní nábytek vytvářející útulný prostor vhodný pro práci i relaxaci a rovněž wi-fi připojení.

Nový coworkingový prostor v BB Centru

„Rádi našim nájemcům i návštěvníkům z řad široké veřejnosti nabízíme nové věci včetně zajímavého pracovního prostředí. Aktuální koncept venkovního coworkingového prostoru koresponduje s naší vizí propojování jednotlivých nájemců a napomáhá komunitnímu fungování celého BB Centra,“ vyjádřila se k novému prostoru Martina Draper, Customer Relationship Manager společnosti PASSERINVEST GROUP.

Společnost Egoé life, která venkovní konstrukci z Leva kostek poskytla, se zaměřuje na „život venku“. Vytváří rozmanité kolekce venkovního nábytku, který se vyznačuje vysokou kvalitou provedení a střídmým, kultivovaným designem respektujícím své okolí.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s.

Related Posts