1 února, 2023
Administrativní centra a kanceláře

West Flexi Offices brzy rozšíří nabídku sdílených kanceláří v Praze

Operátor sdílených kanceláří s flexibilní dobou nájmu Offices Unlimited rozšiřuje své portfolio o nové kancelářské prostory West Flexi Offices, které právě vznikají v administrativním komplexu City West B1, přímo na stanici metra B Stodůlky. Komplexní poradenství související s nastavením parametrů produktu, managementem a marketingem zajišťuje realitní společnost Svoboda & Williams.

Administrativní komplex City West B1 je součástí portfolia Patria investiční společnosti, jejíž vedení se rozhodlo část jednoho patra vyčlenit pro koncept sdílených kanceláří.

Jsme rádi, že můžeme přivítat West Flexi Offices do portfolia našich klientů. Jako operátora flexibilních kanceláří jsme zvolili Svoboda & Williams díky jejich profesionalitě, proaktivnímu přístupu a v neposlední řadě také díky jejich dlouhodobým zkušenostem na trhu. Zároveň vnímáme, že po konceptu flexibilních kanceláří je v naší lokalitě stále vyšší poptávka, kterou tímto saturujeme,” říká Tomáš Pribiš, člen představenstva Patria.

CA IMMO: Kancelářské budovy Mississippi House a Missouri Park hlásí nové nájemce a 60% obsazenost

Patria investiční společnost je součástí skupiny ČSOB a pro klienty PBA/Wealth Office ČSOB vytváří uzavřené fondy kvalifikovaných investorů, do kterých nakupuje kvalitní výnosové nemovitosti.

Sdílené kanceláře West Flexi Offices budou provozovány v úzké spolupráci společností Patria a Offices Unlimited za využití poradenství Svoboda & Williams.

Uplynulé měsíce nám ukázaly, že sdílené kanceláře budou stále žádanější, a to i mezi konzervativnější firmami. West Flexi Offices jsou tak skvělým přírůstkem do nabídky flexibilních prostor, které spravujeme. Zároveň oceňujeme přístup společnosti Patria, která si dobře uvědomuje, že právě tento koncept kanceláří výrazně zvýší standard celého objektu,” komentuje spolupráci Kateřina Burešová, Flexible Workspace Consultant ve Svoboda & Williams.

West Flexi Offices, jejichž podobu navrhnul architektonický ateliér SAD, nabídnou 39 kanceláří od 9 m2 do 74 m2. Nájemci budou mít možnost vybírat ze soukromé či denní kanceláře, případně si najdou pracovní místo v coworkingu. Součástí prostor budou také vybavené zasedací místnosti a Focus Rooms, tedy uzavřené místnosti určené pro rychlá pracovní setkání či telefonáty. Díky umístění přímo na stanici metra Stodůlky nabídnou kanceláře skvělé spojení s centrem města, jakož i praktické napojení na Pražský okruh.

Sdílené kanceláře West Flexi Offices budou k dispozici od 1. 11. 2021.

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.


Related Posts