5 února, 2023
Investice a rozvoj

Arete Invest CEE II je fondem s největší průměrnou výnosností za poslední 3 roky

Již podruhé v řadě byly Hospodářskými novinami vyhlášeny výsledky oficiálních žebříčků porovnání investičních fondů za uplynulý rok v České republice, a to jak mezi fondy kvalifikovaných investorů, tak u retailových fondů určených pro drobné investory.

Arete Invest celkově předstihl se svým podfondem Arete Invest CEE II konkurenci a s přehledem se umístil na prvním místě s nejvyšší průměrnou výnosností za poslední tři roky ve výši 30 % p.a.

Pečlivě vybrané portfolio, jeho diverzifikace, nízká míra zadlužení, stále se rozrůstající majetek, vlastní výstavba a působnost ve dvou zemích – tato kombinace dělá z Arete Invest nejvýnosnější a stabilní investiční fond, který hrdě obstojí i v konkurenci starších a větších investičních fondů.

Letos na jaře byl založen další investiční fond Arete Industrial SICAV, který se v brzké době otevře investorům. Soustředí se na investice do průmyslových nemovitostí obdobně jako Arete Invest CEE II včetně výstavby hal a dalšího rozvoje svých areálů pro nájemce.

Zdroj/foto:  ARETE INVEST investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

Related Posts