5 února, 2023
Investice a rozvoj

RONDA INVEST a.s. rozdává novým investorům 500 Kč

Česká společnost RONDA INVEST a.s. spustila investování online přímo na jejím webu a přichází s akčním bonusem 500 Kč pro každého nového investora.

RONDA jakožto P2B platforma vytváří most mezi podnikateli, kteří mají životaschopné projekty, na jejichž realizaci potřebují půjčit, a lidmi s volnými financemi, kteří chtějí investovat s minimálním rizikem. Investoři tímto způsobem tzv. participují na úvěrech. Nově RONDA podporuje všechny nové investory bonusem 500 Kč, který získají při první měsíční výplatě výnosů.

„Touto akcí bychom rádi podpořili potenciální investory, kteří zvažují, kam investovat své finance a zároveň hledají spolehlivého partnera, který jim umožní investici bez většího rizika. Podmínkou pro získání bonusu je investovat minimální částku 10.000 Kč do jakéhokoliv námi nabízeného úvěru do 14 dnů od obdržení akčního kódu, který každý zájemce získá na našich webových stránkách, kde může také rovnou online zainvestovat. Věříme, že díky bonusu motivujeme investory vyzkoušet si náš produkt a ukážeme jim tak funkční a bezpečnou alternativu investování v ČR,“ říká Marek Košecký, ředitel RONDA INVEST a.s..

Úvěry nabízené k investování jsou krátkodobé v řádech několika měsíců i střednědobé v řádech 2-5 let. Záleží na každém klientovi, jak dlouhou investici preferuje.

„Často se setkáváme s tím, že noví investoři u nás začínají s minimální částkou 10.000 Kč a vybírají si nejkratší nabízené investice. Poté, co zjistí, že jim výnos opravdu měsíčně chodí na účet a poznají výhody osobního přístupu, na kterém si zakládáme, při investují násobně větší částky a nebojí se jít do střednědobých nabízených investic,“ doplňuje Košecký.

RONDA nabízí k tzv. participacím řadu různých úvěrů s výnosem až 6 % p.a., který se díky bonusu ještě zvýší. Další výhodou ve srovnání s konkurenčními produkty je, že participace nejsou spojeny s žádnými vstupními ani pravidelnými paušálními poplatky.

„Všechny úvěry nabízené k investování jsou zajištěné bonitními nemovitostmi v Praze, středních Čechách a krajských městech. Navíc výše poskytnutého úvěru zpravidla nepřekračuje 70 % hodnoty nemovitosti. V praxi to znamená, že v případě problémů úvěrového klienta prodáme danou nemovitost a investory vyplatíme. Dále jsou úvěry jsou zajištěny ručitelským prohlášením či spoludlužnictvím fyzické osoby, která je vlastníkem úvěrované firmy a notářským zápisem,“ říká Košecký.

RONDA INVEST a.s. je dceřinou společností mateřské společnosti RONDA HOLDING a.s., kde 85 % akcií vlastní podnikatelská skupina Alphaduct, a.s. podnikatele Vladimíra Komára a 15 % podíl akcií patří podnikateli Gabrielu Kovácsovi, majiteli společností Citfin – Finanční trhy, a.s. a Citfin, spořitelní družstvo.

Zdroj/foto: PROTEXT/Titulní ilustrativní foto (www.pexels)

Related Posts