5 února, 2023
Investice a rozvoj

Svoboda & Williams exkluzivně pověřena prodejem nebytových prostor v projektu Dva domy

V původní karlínské zástavbě, v proluce na Křižíkově ulici, vzniká multifunkční projekt Dva domy, který realizuje developerská společnost Karlín Group ve spolupráci s Biskupstvím královéhradeckým. Za nevšední podobou stavby stojí uznávané architektonické studio Bevk Perović Arhitekti. Společnost Svoboda & Williams zde nyní exkluzivně nabízí dvojici nebytových prostor.

Projektem Dva domy navazuje developerská společnost Karlín Group na svou dosavadní karlínskou výstavbu – i v tomto případě jí jde o vytvoření architektonicky zajímavého objektu, v němž se bude prolínat několik funkcí. Stavba, jež na první pohled zaujme fasádou ve dvou podobách, po svém dokončení nabídne 112 bytů, které jsou určeny pouze na prodej konečným uživatelům. V prvním nadzemním podlaží v úrovni ulice vzniknou dva rozsáhlé nebytové prostory o celkové ploše 1 528 m2.

Svoboda & Williams exkluzivně nabízí byty v rezidenčním projektu Mánesova 78 na Vinohradech

Oba nebytové prostory budou orientovány do karlínské „high street“, ulice Křižíkova, s níž budou propojeny velkoformátovými výkladci. Na jižní straně se budou prostory otevírat do nově vznikajícího parku u kancelářských budov Corso Karlín a Corso II. Navíc zde byl vytvořen bulvár, prakticky propojující Křižíkovu a Pernerovu ulici. Plocha je nabízena ve stavu shell & core a majitelům budou k dispozici parkovací stání a skladové prostory v podzemních podlažích.

„Objekt Dva domy vyrůstá v nejžádanější části Karlína, v těsné blízkosti budovy Corso Karlín, showroomu Vitra Koncept a zcela nového komplexu PRAGA Rezidence. Nabízí tak skvělou vizibilitu a zázemí jak pro showroom či galerii, tak i neotřelé firemní sídlo,“ říká Jan Mráz, senior makléř Svoboda & Williams.

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts