5 února, 2023
Investice a rozvoj

Svoboda & Williams exkluzivně zajistí prodej designového hotelu v areálu Pec pod Sněžkou

Portfolio Svoboda & Williams v srpnu rozšířila nabídka pečlivě zrekonstruovaného horského hotelu, k němuž náleží rozlehlé, zčásti stavební pozemky. Nemovitost tak představuje nejen zázemí s celoročním vyžitím v krajině východních Krkonoš, ale vzhledem k umístění v horském středisku Pec pod Sněžkou také jedinečnou investiční příležitost.

Dům z roku 1930 prošel před čtyřmi lety kompletní nákladnou rekonstrukcí, při které byl zachován ráz tradiční krkonošské roubenky. Stavba tak dýchá atmosférou starých časů, přitom vyhovuje požadavkům nadstandardního rekreačního zařízení. Všechny pokoje jsou stylově zařízeny, dominují jim tradiční materiály historických horských stavení, jako je masivní dřevo a kámen. Na společný obytný prostor s kuchyní a velkým krbem navazuje prostorná terasa, ze které se otevírají výhledy na okolní horskou krajinu.

Vyhlídky hotelových investic v regionu CEE jsou nyní nejisté, i když loni dosáhly rekordních hodnot

Dům má nové dveře a podlahy z masivu, špaletová okna, elektroinstalaci i tepelnou izolaci a koupelny s kvalitní sanitou. Celková kapacita ubytování je 29 lůžek, hotel je tak spíše komorní a nabízí dostatek soukromí i pro náročnější hosty.

O Svoboda & Williams

je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí. Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts