5 února, 2023
Průmysl a logistika

108 AGENCY se stala členem networkingové sítě IRELS

108 AGENCY a její slovenská pobočka se nedávno staly členy networkingové sítě IRELS (International Real Estate Logistics Solutions). Tato síť byla založena v roce 2017 firmou EOL, aby podporovala rozvoj mezinárodního partnerství a výrazně přispěla k růstu mezinárodních logistických projektů.

108 AGENCY se podařilo stát členem IRELS jako jediné ze všech významných aktérů na trhu průmyslových nemovitostí v České republice a na Slovensku. Dalšími členy jsou mezinárodní logističtí hráči jako LOGIVEST z Německa a AXI IMMO z Polska. Partnerství IRELS a 108 AGENCY přispěje k profesionálním a individuálním řešením na trhu průmyslových nemovitostí a z dlouhodobého hlediska může pomoci dosáhnout obchodních úspěchů.

IRELS má v současné době 18 poboček a více než 200 odborníků na podporu svých klientů ve všech logistických projektech (ať už jde o identifikaci stávajících budov, o výstavbu na míru nebo o vyhledávání pozemků pro rozvoj a jiné).

Probíhající jednání s řadou dalších zemí se dostaly do pokročilé fáze a v krátkodobém horizontu se očekává další rozvoj této sítě s různými profesionály z oblasti průmyslových nemovitostí, kteří sdílejí stejnou filozofii a vyznávají stejné hodnoty jako stávající členové. Rychle dosažené úspěchy spolu se zpětnou vazbou od klientů jsou nyní velmi povzbudivé.

Jakub Holec, Managing Director 108 AGENCY: „Jsme velmi rádi, že jsme součástí takto rychle rostoucí a rozvíjející sítě jako je IRELS. Doufáme, že naše partnerství bude úspěšné a povede k vzájemné prosperitě „.

RELS také zveřejnil své nové internetové stránky ZDE

Zdroj/foto: 108 AGENCY, s.r.o./Ilustrativní foto (www.pexels.com)

Related Posts