2 února, 2023
Průmysl a logistika

P3 v Praze slavnostně předala nové prostory do rukou Sécheron Tchequie

Švýcarská společnost patří mezi dlouhodobé klienty P3. Nové prostory, jejichž výstavba začala v říjnu loňského roku, byly 26. dubna 2018 slavnostně předány do rukou nájemce v parku P3 Prague Horní Počernice. Ten haly o celkové rozloze 7 000 m² využije k rozšíření výroby trakčních měníren.

Další spokojený klient pod novou střechou. To si může od dubna říkat P3, která během slavnostního otevření předala nové prostory v parku P3 Prague Horní Počernice do rukou Sécheron Tchequie, spol. s r. o. Švýcarská společnost, která patří mezi dlouhodobé klienty P3, se ještě během loňského roku dohodla s tímto průmyslovým developerem na rozšíření zázemí pro svou výrobu v rámci hornopočernického parku.

„Vážíme si dlouhodobého vztahu se společností Sécheron Tchequie a jsme rádi, že si pro svou další expanzi vybrali opět P3. Jednotku o rozloze téměř 7 000 m² jsme postavili na míru v rámci výstavby budov IX a X – vyhovuje tak požadavkům klienta na instalaci technologií potřebných pro provoz výroby. Podařilo se nám také zlepšit pracovní prostředí budovy umístěním nadstandardního počtu světlíků,“ komentuje dokončení dalšího přírůstku do portfolia Tomáš Míček, ředitel P3 v České republice.

Švýcarská společnost nové prostory využije pro rozšíření výroby stejnosměrných trakčních měníren. „Náš obor je poměrně specifický – vyrábíme na objednávku pro zákazníky z celého světa a hotové zboží neskladujeme. Rostoucí poptávka proto vyžaduje investice do špičkových technologií, setrvalé navyšování týmů vývoje a montáže. Stěhování do nově postavené budovy tyto požadavky vyřešilo a věříme, že do budoucna pomůže upevnit naše postavení na trhu s přístroji a systémy elektrické trakce v celosvětovém měřítku,“ dodává Václav Bláha, ředitel divize měníren Sécheron Tchequie, spol. s r. o.

Spolu se Sécheronem se do vedlejší budovy X přistěhoval i nový nájemce – prodejce obuvi Footshop. Zájemci o pronájem prostor v nových moderních halách na území Prahy si stále mohou vybírat z několika budov. V čerstvě dokončených halách parku, které jsou vhodné pro široké spektrum zájemců od retailu přes logistiku až k výrobě, tak P3 nyní nabízí k okamžitému nastěhování celkem 30 000 m² prostor.

P3 spolu s novou budovou posílila i dopravní infrastrukturu P3 Prague Horní Počernice a postavila další, v pořadí již osmou autobusovou zastávku. Park, který se nachází pouze 15 minut od centra Prahy, si tak i nadále udržuje mimořádně snadnou dostupnost, a to prakticky všemi dopravními prostředky.

Zdroj/foto: PointPark Properties s.r.o.

Related Posts