2 února, 2023
Průmysl a logistika

Společnost CRUSSIS Electrobikes se přesune do nové budovy v Prologis Park Prague-Úžice

Vlastní budova na míru přináší nesporné výhody, zejména v případě inovativních společností, jejichž ambicí je dosahovat maximální efektivity provozu a spokojenosti zaměstnanců. S ohledem na to jsme v Prologis Park Prague-Úžice vytvořili řešení reflektující potřeby zákazníka CRUSSIS Electrobikes s.r.o., českého výrobce elektrokol a tříkolek. Nové sídlo společnosti je aktuálně ve výstavbě a tým Prologis se těší, až zde zákazníkovi bude moci nabídnout řešení, jež podpoří jeho další podnikání.

CRUSSIS Electrobikes s.r.o. se stane součástí živé business komunity Prologis Park Prague-Úžice vyhledávaného díky budovám, které zde Prologis dodal na míru svým stávajícím zákazníkům. CRUSSIS si v parku bude dlouhodobě pronajímat celých 21 000 metrů čtverečních budovy 4B. Transakci zprostředkoval realitní agent Marek Sýkora.

Colliers: Tchibo obsadí druhou největší průmyslovou halu v ČR

„Jsme nadšení, že v Prologis Park Prague-Úžice můžeme přivítat právě CRUSSIS,“ řekla Anna Jůzová, manažerka pronájmů a zákaznické zkušenosti Prologis

„Roli během rozhodování zákazníka o přesunu do nového sídla sehrály samozřejmě i lokalita, udržitelné prvky a celková přátelská atmosféra parku, nicméně rozhodující byla řešení na míru, jež jsme pro něho navrhli. Nemůžeme se dočkat další spolupráce, během níž bude naší prioritou splnit veškerá přání CRUSSIS a pomoci dostat jejich inovativní produkty k ještě více zákazníkům.“

Součástí prostor pro CRUSSIS bude široké spektrum prvků zvyšujících provozní účinnost a podporujících wellbeing zaměstnanců. K optimální spotřebě elektřiny ve výrobní části budovy přispěje výkonné LED osvětlení se snímači pohybu a senzory intenzity denního světla. Ve speciálních vnitřních skladových prostorách budou uloženy elektrické baterie, jež CRUSSIS instaluje do svých výrobků. Světlíky pak zajistí dostatek denního světla, které příznivě působí na zdraví zaměstnanců.

„Naše podnikání je založeno na inovacích, takže na nové prostory jsme měli zvláštní nároky,“ popisuje Petr Výkruta, jednatel CRUSSIS

„Na zahájení provozu v nové budově se velmi těšíme. Řešení, jež pro nás tým Prologis vybral, přesně splňují naše požadavky a doufáme, že přesun do nového zázemí podpoří další rozvoj našeho podnikání, a ještě zvýší spokojenost našich zaměstnanců.“

Probíhající výstavba v Prologis Park Prague-Úžice potvrzuje, jak vysoký je zájem o lokalitu situovanou 9 kilometrů severně od Prahy při dálnici D8. Park nabízí kombinaci prozákaznického přístupu a služeb Prologis s nejmodernějším developmentem, který přináší víc než jen čtyři stěny a střechu, a pohodlným spojením jak do hlavního města, tak na pražské letiště i na zahraniční trhy.

Ať jde o ochranu planety, podporu růstu nebo vytváření kvalitního prostředí pro zaměstnance, inovativní přístup je… Made in Prologis.

O společnosti Prologis

Společnost Prologis celosvětově poskytuje efektivní řešení v oblasti logistických nemovitostí. Ve spolupráci se špičkovými výrobními a distribučními firmami zajišťujeme včasné dodání produktů, které jsou nedílnou součástí moderního života.

Společnost Prologis jako hlavní provozovatel skladů a distribučních center ve střední a východní Evropě vlastní a spravuje 4,2 milionu metrů čtverečních průmyslových ploch ve 38 logistických parcích. Společnost působící ve čtyřech zemích regionu – v Polsku, České republice, na Slovensku a v Maďarsku, nabízí vysoce kvalitní zázemí ve strategicky situovaných lokacích v blízkosti nejdůležitějších aglomerací obyvatelstva a distribučních center. Propojuje tak společnosti se spotřebiteli v celé Evropě.

Zdroj/foto: Best Communications/Titulní foto Prologis Park Prague-Úžice

Related Posts