5 února, 2023
Průmysl a logistika

TIRcentrum otevřelo areál pro nákladní vozy na D1

Společnost TIRcentrum, jeden z největších prodejců nákladních vozidel v ČR, se 3. 8. oficiálně přestěhovala. Uzavřela svoji původní provozovnu na Hájích a otevřela nový areál přímo na D1, v němž nabízí všechny své stávající služby. Parkuje zde vozy na prodej, zajišťuje výkup vozů, ale také nabízí celou řadu služeb řidičům kamionů.

Nový areál má rozlohu 55.000 m2

Areál TIRcentrum u dálnice D1 je nepřehlédnutelný. Nachází se po levé straně dálnice směrem od Brna, dominuje mu velká budova. Velký je však i samotný pozemek, který má rozlohu 55.000 m2. Stavební práce probíhaly od loňského roku, začátkem letošních prázdnin bylo dokončováno zázemí servisu a dalších částí. Dnes už je areál běžně využíván a zákazníci si jej chválí. Skvělá je nejen poloha, ale i veškeré zařízení a vybavení vonící novotou.

V areálu funguje prodej, servis, myčka i parking

V obrovském areálu nadále fungují všechny služby, na něž byli zákazníci zvyklí. V prvé řadě se zde prodávají a vykupují nákladní vozy i technika, TIRcentrum nadále zajišťuje dovoz konkrétních vozů na přání. Provozuje také servis.

Pro zákazníky je připraveno hlídané certifikované parkoviště s kamerovým systémem, dále moderní nákladní myčka s aktivní pěnou. Řidiči dálkových vozidel ocení zázemí v podobě sprchy, odpočinkové místnosti a občerstvení.

TIRcentrum je jednou z největších firem zaměřených na prodej nákladních vozů v ČR. Na trhu působí více než 20 let, specializuje mimo jiné na prodej do zahraničí, komisní prodej, zákazníkům zařizuje financování i pojištění. Vozy a techniku rovněž pronajímá.

Zdroj/foto: PROTEXT

Related Posts