5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Bytový dům JRM@Lužiny je dokončen a vyprodán

Další z bytových domů Chytrého bydlení je vyprodán. Jedná se o projekt CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny, který dohromady nabídnul 35 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Je to už druhý projekt, který společnost Trigema v průběhu května plně obsadila. Dalším byl bytový dům z ulice Bolevecká.

„Zájem o bydlení v bytovém domě Jeremiášova byl dán jednak atraktivní lokalitou, kde se nachází, výhodami našeho konceptu Chytrého bydlení, o nějž se opírá a samozřejmě také tím, že poptávka po novém bydlení je v Praze vysoká,“ vysvětluje Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema.

Pětipodlažní dům JRM@Lužiny nabídnul byty ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Byty jsou v kategorii Chytré bydlení Plus, což mimo jiné znamená, že jsou vybaveny vzduchotechnickou jednotkou s rekuperací, přípravou pro inteligentní ovládání bytu nebo zděnými bytovými příčkami. K dalším standardům patří okna s trojskly, silná tepelná izolace obvodových stěn, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3 a optické rozvody. Každý z bytů je dostatečně prosvětlený a má dostatek úložných prostor. Celý bytový dům je v energetické třídě B. Parkování je zajištěno jak v podzemních garážích, tak přímo před samotným domem.

Prodej bytů domu JRM@Lužiny byl zahájen v polovině roku 2016. Samotná stavba odstartovala na konci zimy loňského roku. Investorem projektu je společnost Trigema. Stavební práce zajišťovala Trigema Building a autorem architektonického návrhu byl Ateliér Smitka.

„Poslední byt jsme vyprodali jen několik málo dní poté, co byl celý projekt zkolaudován. Další z projektů, který se nám v květnu podařilo kompletně vyprodat, byl bytový dům v Praze 15 v ulici Bolevecká,“ dodává Soural.

Šestipodlažní bytový dům CHYTRÉ BYDLENÍ BLV@Horní Měcholupy, jehož součástí je 67 bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk a tři přízemní prostory pro komerční využití, se začal stavět v létě roku 2016. Dokončen byl ke konci loňského roku a vyprodán, včetně obchodních prostor s plochou necelých 220 m2, na začátku května.

V současnosti je zde již volných pouze okolo deseti z celkových 63 parkovacích stání.

Bytový dům JRM@Lužiny vyrostl v Praze 13 na rohu ulic Jeremiášova a Mukařovského. V sousedství je sportovní hala určená široké veřejnosti. V docházkové vzdálenosti jsou areály základních škol, mateřských školek a několik obchodních center. Oddychové a relaxační zóny nabízí nejen místní Centrální park s Nepomuckým rybníkem, ale i například blízký skanzen a středověká vesnice Řepora či Prokopské údolí.

Bytový dům BLV@Horní Měcholupy pak leží v blízkosti Hostivařského lesoparku a vodní nádrže Hostivař. Nedaleko je také devítijamkové golfové hřiště. V okolí je několik nákupních center. Samozřejmostí jsou rovněž dětská hřiště nebo i budova pošty.

Zdroj/foto: Trigema a.s./(JRM@Lužiny)

Related Posts