5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

CPI Byty již brzy nabídnou 200 kompletně zrekonstruovaných bytů v Třinci a Českém Těšíně

Poptávka po nájemním bydlení v současné době stoupá a rostou i nároky na kvalitu bydlení. CPI Byty, jeden z největších poskytovatelů nájemního bydlení v České republice, proto letos v Třinci a Českém Těšíně kompletně zrekonstruuje a nabídne k pronájmu 200 bytů. Opravy započaly již koncem minulého roku a byty se proto začínají postupně objevovat v nabídce společnosti.

„Opravy bytů samozřejmě realizujeme neustále, v nějaké míře téměř pokaždé, když se nám byt vrátí po nájemníkovi. Na rok 2021 ale máme přichystaný projekt, v rámci kterého kompletně opravíme dlouhodobě uzavřené byty v opravdu špatném stavu. Tím se navíc v našem regionu zvýší množství bytů k pronájmu,“ vysvětluje Vojtěch Rygál, vedoucí klientského centra CPI Byty v Třinci.

CPI Property Group úspěšně vydala dluhopisy v hodnotě přes 26 miliard korun

K dispozici budou jak malé byty 1+KK, tak prostorné 4+1. Největší poptávku společnost zaznamenává po bytech 2+1 a 1+1.

Více než 160 bytů by mělo projít opravou v Třinci, zbytek potom v Českém Těšíně. Kromě nových podlah, rozvodů a dalšího bude mít každý byt i novou kuchyňskou linku a koupelnu.

„Vše je realizováno v příjemném nadčasovém designu s neutrálními barvami. Díky tomu si bude moct každý nájemník bydlení dotvořit podle vlastních preferencí a vkusu,“ říká Vojtěch Rygál.

Společnost CPI Byty v Třinci a Českém Těšíně, kde se nachází významná část jejího portfolia, ročně pronajme okolo 380 bytů. Letos díky větší nabídce počítá i s větším množstvím pronajatých bytů. Kromě projektu kompletní opravy bytů i nadále probíhají běžné opravy domů, balkonů nebo například společných prostor.

O CPI BYTY

Společnost CPI BYTY, a.s. je součástí realitního holdingu CPI Property Group. Vznikla v roce 2010 sloučením několika firem vlastnících a spravujících byty po celé České republice. S více než 12 400 byty je dlouhodobě druhým největším pronajímatelem bytů v tuzemsku, kromě služeb spojených s pronájmem zajišťuje také kompletní technickou a administrativní správu portfolia.

Zdroj/foto: CPI Services, a.s.

Related Posts