8 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Dvojice penthousů ve V Tower, Prague obohatí portfolio prestižní realitní sítě Christie’s International Real Estate

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem dvojice penthousů, které korunují ikonickou budovu V Tower, Prague. Díky partnerství s globální realitní sítí Christie’s International Real Estate se tak tyto prémiové byty dostanou do povědomí zájemců celého světa.

Pražské panorama obohatila architektonická dominanta ve tvaru V, za jejíž výstavbou stojí developerská společnost PSJ Invest. Výšková budova V Tower, Prague se nepodobá žádnému projektu, který byl dosud ve střední Evropě realizován. Se svými 104 metry se stala nejvyšší rezidenční stavbou v České republice a díky prvotřídním technologiím a preciznosti, se kterou byla vybudována, se může srovnávat s prestižními mrakodrapy New Yorku, Dubaje či Londýna. Budovu projektoval architekt Radan Hubička, který své zkušenosti spojil s odborníky z celého světa, a výsledek tak dalece převyšuje evropské standardy. To dokazuje i aspirace na ekologický certifikát LEED Platinum, který klade důraz jak na respekt vůči životnímu prostředí, tak na komfort bydlení a efektivnost provozu.

V Tower, Prague

Specifická véčková konstrukce mrakodrapu V Tower, Prague způsobuje, že každé patro je naprosto unikátní, a vzniká tak nepřeberné množství prostorů a výhledů – s každým přibývajícím metrem se otevírá zcela jiná perspektiva. Nejvýše umístěné vícepodlažní penthousy disponují vlastní terasou, střešním bazénem a zejména velkolepými výhledy na stověžatou metropoli. Každý z nich je nabízen ve stavu white walls, takže budoucí majitele nebude nic omezovat ve výběru povrchů, kuchyně a dalšího vybavení. Mrakodrap byl navíc navržen a vybudován s maximálním důrazem na protihluková opatření: každá bytová jednotka má grafitové chladící stropy a bezhlučné podlahové topeníunikátní mezibytové stěny dokonale pohlcují zvuk v interiérech, fasáda vznikla na základě akustické studie okolí a v blízkosti stavby byl položen speciální asfalt.

Komfort dotažený do nejmenších detailů je zaručen i hotelovými službami concierge, které jsou známé z rezidenčních projektů New Yorku či Londýna. Nadto mají obyvatelé V Tower, Prague přístup do soukromého klubového patra, jehož součástí je wellness se saunou a vířivkou, bazén, fitcentrum, ale i dětský koutek a konferenční prostory. Přímo v domě se nachází privátní kino se špičkovým audio systémem a trenažér golfu, který využívají i profesionální golfisté. 

Jen zlomek nemovitostí v České republice je natolik unikátní, aby reprezentoval Čechy v celosvětovém měřítku. Díky exkluzivnímu partnerství kanceláře Svoboda & Williams s globální realitní sítí Christie’s International Real Estate penthousy zcela naplní svůj potenciál a neuniknou tak pozornosti zájemců z celého světa.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts