3 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

EKOSPOL dokončil hrubou stavbu dalších 187 bytů

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL v minulých dnech dokončil hrubou stavbu 187 moderních bytů v sedmé a osmé etapě bytového areálu Panorama Kyje. Zájem o bydlení v této lokalitě je obrovský, všechny předchozí etapy se vyprodaly dlouho před dokončením stavby. Podobně tomu bude i nyní, v nabídce totiž zbývá jen posledních několik volných bytů. Po dokončení stavby plánované na letošní podzim vznikne zcela nová městská čtvrť s takřka tisícovkou bytů.

„Stavební práce probíhají podle plánu a majitelé tak už konec roku stráví ve svých nových domovech. Atraktivní lokalita, která spojuje vynikající dopravní dostupnost, perfektní občanskou vybavenost s blízkostí zeleně, vytváří ideální prostředí pro rodinné bydlení. Panorama Kyje jsou jedním z největších rezidenčních projektů v historii Prahy, celkem jsme zde postavili téměř tisícovku nových bytů. Vznikla tak zcela nová městská čtvrť s vlastní autobusovou zastávkou,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva dlouhodobého lídra developerské výstavby v ČR EKOSPOLu.

Projekt nabízí ideální bydlení uprostřed přírody

Projekt Panorama Kyje vyrůstá mezi stanicí metra Rajská zahrada a Pražským okruhem. Sedmou etapu tvoří tři čtyř až pětipodlažní bytové domy s byty 1+kk až po 5+kk s rozlohou začínající na 29,5 metru čtverečního a končící na 118,6 metru čtverečního. Osmou etapu pak tvoří dva čtyř až pětipodlažní bytové domy, které nabídnou byty s dispozicemi od 1+kk až po 5+kk s rozlohou začínající na 31,5 metru čtverečního a končící na 119,1 metru čtverečního. Každý byt v obou etapách má buď předzahrádku, balkon nebo atraktivní střešní terasu. Součástí projektu je i dostatek podzemních parkovacích stání včetně krytých garážových boxů.

„V bezprostředním okolí projektu je velké množství zeleně jako stvořené pro aktivní trávení volného času. Nejblíže jsou malebné zahrádkářské kolonie, v docházkové vzdálenosti pak najdeme také Hloubětínský park, Kyjský rybník či Bažantnici. Díky velkorysým předzahrádkám i novému dětskému hřišti je projekt klenotem rodinného bydlení,“ vyzdvihuje okolí projektu Korec. EKOSPOL zde navíc financoval výstavbu dětského a sportovního hřiště, což ocení hlavně rodiny s dětmi.

Kyje se zejména v posledních letech staly vyhledávaným a žádaným místem pro rodinné bydlení. Není divu – unikátní lokalita dokonale splňuje všechny požadavky kladené na zdravé, čisté a přitom praktické moderní bydlení. Výhodou je zejména výborná dopravní dostupnost metra a dostatek zeleně. V Praze dnes těžko najdete místo, které vás osloví krásnou přírodou a výbornou dopravní dostupností více než právě Kyje.

V okolí bytového areálu se nachází několik mateřských, základních a středních škol, ordinace lékařů a veterinární ambulance. V nedalekém Hloubětíně je k dispozici plavecký areál s množstvím nákupních center, škol a mateřských školek. Nákupní centrum Černý Most je vzdáleno jen jednu stanici metrem. Díky nedalekému Pražskému okruhu se lze dostat do centra Prahy do čtvrt hodiny.

Byty z obou etap jsou takřka vyprodány

Zájem o byty v posledních dvou etapách projektu Panorama Kyje je tak velký, že v nabídce zbývá jen posledních pár volných bytů. „V sedmé etapě máme už jen čtyři volné byty z 96, u osmé, jejíž stavba začínala později, je k dispozici ještě 17 volných bytů z 91. Najít pro ně majitele však nebude žádný problém, poptávka po bydlení v této lokalitě je totiž stále obrovská,“ zdůrazňuje Korec a dodává, že i tento projekt tak potvrdí dlouhodobý trend, kdy EKOSPOL své byty vyprodává před dokončením stavby.

EKOSPOL a.s. je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice. Loni dokončil a novým majitelům předal 400 nových bytů. Během 26 let na trhu EKOSPOL úspěšně dokončil 53 velkých developerských projektů pro více než 10000 spokojených zákazníků. Všechny své projekty financuje bez využití bankovních úvěrů. EKOSPOL staví a prodává byty s optimálním poměrem ceny a kvality. Jako jediný z velkých developerů má všechny byty vyprodány dlouho před dokončením. Společnost EKOSPOL je podle magazínu Construction & Investment Journal řazena mezi 50 největších developerů střední a východní Evropy. EKOSPOL sponzoruje ZOO Tábor. Ohrožené druhy zvířat tak podpoří každý, kdo si u EKOSPOLU koupí byt. Navíc získá celoroční rodinnou vstupenku.

Zdroj/foto: EKOSPOL a.s.

Related Posts