5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Holešovice jsou pro zájemce o bydlení atraktivní. Aktuálně je možné vybírat i luxusní byty s výhledem na Vltavu

Bydlení přímo na vltavském nábřeží s romantickými výhledy na řeku i panorama Prahy. Takové jsou čerstvě dokončené luxusní byty v Rezidenci Nad Vltavou. Celkem 18 výjimečných bytů Central Group nabízí včetně prémiového vybavení, které zahrnuje dřevěná eurookna a podlahy, luxusní koupelny či klimatizaci. Zájemci si navíc budou moci detailně byty prohlédnout v rámci týdne otevřených dveří, kdy zároveň mohou získat bonus 100 tisíc korun na vybavení.

Pulsující a dynamické Holešovice za zády a romantická poklidná Vltava před okny. To vše zabaleno do prémiové kvality s mnoha nadstandardními prvky vnitřního vybavení. Rezidence Nad Vltavou vyrůstá v atraktivní části pražských Holešovic, které se zejména v posledních letech staly velmi vyhledávanou oblastí pro kvalitní bydlení. Hlavně mladým lidem a rodinám Holešovice nabízejí všechny výhody, které bydlení v metropoli skýtá. Skvělá je zde dopravní dostupnost, protože tramvaj i metro jsou v pěším dosahu. Centrum města je tak dosažitelné za deset minut.

„Holešovice se podobně jako v minulosti Karlín stávají velmi vyhledávanou lokalitou zejména mezi mladými lidmi. Původní industriální čtvrť totiž dnes nabízí mnoho příležitostí nejen pro aktivní trávení volného času, ale rovněž pestrou nabídku zejména kulturních akcí,“ řekla výkonná ředitelka Central Group Michaela Tomášková.

V Holešovicích je samozřejmostí i bohatá občanská vybavenost. Zdravotnická zařízení, pošta, základní a mateřské školy, to vše je v bezprostřední blízkosti. V rekonstruovaných domech a novostavbách se dnes nachází nejen řada restaurací, kaváren, obchodů a nejrůznějších služeb, ale také míst pro kulturní vyžití. Kromě všeho, co dělá město městem, je zde také nadosah příroda a řada možností pro aktivní trávení volného času. Blízko je Stromovka, golfový areál, několik sportovních center i oblíbené stezky pro běžce a cyklisty podél Vltavy. Klid a zeleň čeká na obyvatele Rezidence Nad Vltavou i v projektu samotném. Ve vnitrobloku je totiž majitelům bytů k dispozici privátní park.

V rámci týdně otevřených lze získat bonus 100 tisíc korun

Od čtvrtka 20. až do středy 26. září vždy od 11 do 19 hodin mohou zájemci využít mimořádnou příležitost prohlédnout si všech 18 dokončených bytů v posledních čtyřech patrech projektu. Pokud uzavřou smlouvu do konce roku 2018, obdrží navíc poukázku na vybavení v hodnotě 100 tisíc korun. Inspirovat se lze také v designově vybaveném ukázkovém bytě 2+kk, který je rovněž nabízen k prodeji. Jednotka má vnitřní užitnou plochu 51m2 a kromě kompletního vybavení nabídne i prostorný balkon či podzemní parkovací státní v ceně. Cena kompletně zařízeného bytu je 7,33 milionu korun.

Zdroj/foto: CENTRAL GROUP a.s.

Related Posts