1 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

JLL zajistila prodej pozemku Božínka v Praze 5. Vyrostou tam luxusní byty

JLL zprostředkovala prodej atraktivního pozemku v Košířích v Praze 5 na ulici Jinonická. Prodávajícím byla společnost Premium Imobilien, kupujícím developer Ideastav. V budoucnu zde vznikne rezidenční projekt bytového domu nabízející k prodeji 28 luxusních apartmánů s 42 parkovacími stáními. Transakci zajišťovalo oddělení SMI (Small & Medium Investments) pod vedením Pavla Baka.

Výstavba bytového domu započala v září 2018, jeho dokončení je plánováno na červen 2020.

„Úspěšná realizace prodeje pozemku vedla skrze výběrové řízení realizované v několika kolech. Díky tomu jsme vyfiltrovali nejlepší nabídku pro prodávajícího, ale i klienta schopného celou transakci zrealizovat rychle a hladce. Věříme, že se nám podařilo jak uspokojit požadavky strany prodávající, tak přinést zajímavý produkt s dostatečným potenciálem pro kupujícího,“uvedl Pavol Bak, vedoucí oddělení Small & Medium Investment JLL.

Bytový dům bude nadstandardně vybaven pro potřeby moderního bydlení jeho obyvatel, je charakteristický svou kaskádovitou strukturou zasazenou do přírodního svahu. To umožňuje bytům v jednotlivých podlažích nerušený výhled do atraktivního okolí a taktéž díky použitým velkoformátovým oknům budou interiéry bytových jednotek příjemně prosvětlené. Autorem architektonického návrhu je Ing. akad. arch.Stanislav Picek s ateliérem Picek Architecti s.r.o.

Převážně rezidenční čtvrť Košíře je součástí městské části Praha 5. Nachází se v údolí potoka Motol mezi Smíchovem a Motolem. V lokalitě obklopené přírodou se mimo jiné nachází řada velvyslanectví, například indonéské, vietnamské, konžské nebo kubánské.

Zdroj/foto: Jones Lang LaSalle, IP, Inc.

Related Posts