19 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Magazín Luxury Defined zařadil penthouse ve V TOWER, Prague do výběru exkluzivních světových nemovitostí s jedinečným výhledem

Dechberoucí výhledy, nebývalý luxus, naprosté soukromí a dokonalý komfort – tím vším se pyšní dvě výjimečné nemovitosti, třípodlažní penthousy na vrcholu ikonického mrakodrapu V TOWER, Prague. Magazín Luxury Defined by Christie’s International Real Estate zařadil východní penthouse s rozlohou 866 m2 do výběru 8 luxusních bytů z celého světa. Všechny charakterizuje právě jejich poloha, díky které nabízejí vůbec nejlepší pohled na město, a to z ptačí perspektivy. Exkluzivním prodejem dvojice penthousů byla pověřena realitní kancelář Svoboda & Williams.

Penthousy na vrcholu V TOWER, Prague převyšují jiné rezidenční nemovitosti v České republice nejen svou polohou 266 metrů nad mořem, ale také standardy, na základě kterých od počátku vznikaly. Vynikají prvotřídním vybavením, použitými technologiemi i službami typu concierge, jež jsou obyvatelům k dispozici 24/7. Pocit naprosté volnosti podtrhují nejen velkoformátová okna, ale i unikátní konstrukce budovy, díky které lze na balkon či terasu vstoupit z každé místnosti.

V TOWER, Prague – Penthouse, terasa

Oba penthousy jsou navíc korunovány privátní střešní terasou s nerezovým bazénem. Díky tomu, že byl mrakodrap V TOWER, Prague navržen podle přísných kritérií na protihluková opatření, bezpečnost a udržitelnost, se může Praha zařadit mezi světové metropole, jako New York, Hong Kong, Toronto či Sydney, a nabídnout zájemcům z celého světa dvě vskutku trofejní nemovitosti.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts