2 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Moderní byty v Praze 8 přímo u metra

Společnost CENTRAL GROUP nabízí k prodeji nadstandardní byty v projektu „Rezidence Libeňský park“. Rezidence Libeňský park se nachází v moderní a rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8, v širším centru metropole a doslova jen pár kroků od stanice metra trasy B Palmovka. Ve třech energeticky úsporných domech třídy B bude celkem 157 nadstandardních bytů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. 

Všechny byty jsou navrženy s luxusními koupelnami a dřevěnými podlahami s možností vlastního výběru designu a dekoru budoucími majiteli bytů. Originálně architektonicky řešené domy mají dřevěná eurookna a skleněná zábradlí na balkonech. Nadstandardně je navržena i fasáda domů s cihelnými pásky a cembonitem. Vybrané byty jsou vybaveny klimatizací nebo rekuperací tepla s chlazením pro zdravé a klidné bydlení a zároveň úsporu energie. Většina bytů má své podzemní parkovací stání a sklep a také venkovní prostor.

  • Termín dokončení: květen 2022
  • Počet bytů: 157
  • Dispozice bytů: 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk, 5+kk

 

Ceník a přehled bytů je k náhledu ZDE

O lokalitě

Vedle stanice metra, která je jen 100 metrů od domu, mohou budoucí majitelé bytů využít i zastávky mnoha tramvajových a autobusových linek. V okolí je kompletní občanská vybavenost – školky, školy i prestižní gymnázium U Libeňského zámku, zdravotnická zařízení, sportovní centrum, restaurace, kavárny a mnoho různých obchodů a služeb. Přímo v bytovém areálu vznikne nový parčík a velkou předností je blízká promenáda v nové marině Dock u Vltavy s půjčovnou šlapadel, člunů, kajaků a paddleboardů, a dále oblíbená stezka pro běžce a cyklisty podél řeky a nedaleký golfový areál. V přímém sousedství jsou nově dokončený luxusní rezidenční projekt Libeňské terasy a také moderní administrativní komplexy Palmovka Open Park a Dock.

Central Group – Rezidence Libeňský park, vizualizace

Dopravní dostupnost

Jen 100 metrů od vstupu do metra trasy B Palmovka (8 minut do centra Prahy). Vedle metra lze využít i zastávky mnoha tramvajových linek (č. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 17, 24, 25, 92, 93, 94 a 95) a autobusů ( č. 109, 140, 903 a 953).

Financování nemovitosti

CENTRAL GROUP Nabízí nejširší možnosti financování na českém trhu nového bydlení. Po podpisu smlouvy zaplatíte jen 10 % kupní ceny s doplatkem až do jednoho roku od nastěhování anebo prostřednictvím zvýhodněné Hypotéky CENTRAL GROUP. Jako jediný rezidenční stavitel na trhu umožňujeme klientům užívání dokončených bytů již před úhradou celé kupní ceny.

Zdroj/foto: CENTRAL GROUP a.s./Titulní foto – Rezidence Libeňský park


Related Posts