3 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Modřanský Háj završil další stavební etapu

Avestus Real Estate, developer rezidenčního projektu Modřanský Háj, oznámil úspěšnou kolaudaci druhé části druhé etapy výstavby tohoto komplexu. Zahrnuje 36 bytových jednotek ve 4 bytových domech, 5 dvojvil a 3 vily, jež jsou nyní kompletně vyprodány a své nové majitele přivítají nejpozději ke konci roku.

S kolaudačním souhlasem, který navazuje na schválení první části této fáze výstavby ze začátku letoška, dochází zároveň k uzavření celé druhé stavební etapy Modřanského Háje. Ta v ceněném rezidenčním komplexu v pražských Modřanech-Cholupicích roste od prvního kvartálu roku 2018 a poskytuje celkem 147 možností bydlení od bytů s dispozicemi 1+kk po velkorysé vily s plochou nad 282 metrů čtverečních.

Až pětina nových bytů se prodá již kompletně zařízená

„Kolaudace druhé etapy je pro Modřanský Háj významným milníkem. Velmi nás těší, že klientům budeme moci nové bydlení předat v původně stanoveném termínu a věřím, že se nám podaří splnit všechna očekávání, s nimiž si je pořizovali. Zájem byl v tomto případě enormní – velké procento jednotek jsme vyprodali ještě před samotným zahájením výstavby a v čase kolaudace už nebyly volné žádné byty ani vily,“ popisuje David Kříž, manažer rezidenční výstavby ve společnosti Avestus Real Estate.

„Momentálně nám tedy v komplexu zbývá dokončit výstavbu 46 rodinných domů z finální etapy Modřany Villas, která je už kompletně prodaná, a naše aktuální nabídka sestává z posledních dvou parcel pro individuální výstavbu,“ dodává David Kříž.

Obě parcely s plochami 1 020 a 1 007 metrů čtverečních letos prošly úpravou terénu, aby svým budoucím majitelům vytvořily ideální podmínky pro výstavbu domu dle vlastních představ. Modřany Villas čeká kolaudace postupně od letošního podzimu do jara 2021, kdy budou dokončené poslední z domů.

Modřanský Háj je vyhledávanou lokalitou propojující moderní nadčasovou architekturu s okolní zelení. Rodiny s dětmi zde oceňují vynikající občanskou vybavenost v podobě školek, škol nebo dětských hřišť, milovníky sportu zase potěší blízkost cyklostezky či areálu s tenisovými, badmintonovými a beachvolejbalovými kurty. Dostupnost do centra metropole zajišťuje kvalitní infrastruktura a spolehlivá veřejná doprava.

Základní informace o komplexu Modřanský Háj

  • Zahájení výstavby v roce 2010 podle návrhu studia A69-architekti s.r.o.
  • Balkony, terasy, předzahrádky, zahrady a možnost parkování u všech typů nemovitostí
  • 21 bytových domů, 7 dvojvil, 3 prémiové vily a 16 rodinných domů dokončeno, 46 rodinných domů ve výstavbě
  • 2 poslední kompletně zasíťované pozemky k dispozici pro individuální výstavbu

Výhody lokality Modřanského Háje

  • Kvalitní dopravní spojení s centrem metropole autem i hromadnou dopravou
  • Blízkost přírodní památky Modřanská rokle a dalších lokalit k volnočasovým aktivitám
  • Umístění v klidné zástavbě ve svahu na pravém břehu Vltavy
  • Propojenost s okolní krajinou v bezpečné čtvrti ideální pro rodinný život

O společnosti Avestus Real Estate

Avestus Real Estate je jedním z předních developerů v oblasti trhu s nemovitostmi ve střední a východní Evropě. Avestus Real Estate poskytuje veškeré poradenské a realizační služby v oblasti inicializace, strukturování, financování, rozvíjení a řízení různorodého majetkového portfolia.

Zdroj/foto: Best Communications

Related Posts