25 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Nový bytový dům s netradiční fasádou vyroste na Praze 9

Nový bytový dům s netradiční fasádou pod názvem Rezidence Hloubětín, vyroste v atraktivní a často vyhledávané lokalitě Starého Hloubětína v ulici Poděbradská, na okraji přírodního parku Smetanka a nedaleko zámeckého parku Hloubětín.

Moderní bydlení v lokalitě, která je snadno dostupná autem i městskou hromadnou dopravou, s bohatou občanskou vybaveností a v blízkosti mnoha obchodů, restaurací a sportovišť, nabídne nové možnosti pro pohodlný a klidný život v Praze. „Jsme velmi rádi, že jsou naše projekty úspěšné a že máme možnost dát lidem nový domov. Důkazem je i to, že v současné době je v Rezidenci Hloubětín prodána už více než polovina bytů,“ uvedl Ing. Rostislav Petchenko, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti GARTAL.

Rezidence Hloubětín je moderní projekt, který nabídne 36 atypických slunných bezbariérových bytů v pěti nadzemních podlažích. Bytové jednotky ve variantách 1+kk až 3+kk s výměrou 30 až 75m2 mají k dispozici také balkon či terasu. „Na co jsme opravdu pyšní jsou tři rozlehlé střešní byty s velkou terasou. Součástí projektu jsou ale také komerční prostory v přízemí, které lze využít pro účely kavárny, čajovny, dětského koutku nebo dalších služeb, které poskytnou budoucím rodinám a párům příjemné a komfortní bydlení,“ řekl Ing. Rostislav Petchenko. Výhodou je také dostatek parkovacích ploch v domě nebo přímo u domu. Možnost dokoupení sklepního prostoru je samozřejmostí.

GARTAL – Rezidence Hloubětín

Ucelená síť restaurací, obchodů, dostupnost důležitých úřadů, pošty, ale i mateřských, základních a středních škol dodává tomuto bydlení přidanou hodnotu. Téměř přes cestu je také plavecký areál se dvěma krytými bazény s celoročním provozem a unikátní venkovní bazén se slanou vodou. Bezproblémová je i dopravní dostupnost, což život v této lokalitě činí ještě snadnějším a pohodlnějším. Autem se snadno dostanete na Pražský okruh a na všechny dálnice z Prahy. Stanice metra „B“ je vzdálena necelých 300 metrů a zastávky autobusů či tramvaje odjíždějí přímo od domu.

„Budova vznikne v části Starého Hloubětína a jeho bývalé průmyslové oblasti. Na fasádu byl proto použit vlnitý plech, který evokuje historii místa a byl používán na průmyslových stavbách. Bílá barva na fasádě představuje eleganci, prestiž, luxus, čistotu a jednoduchost. Přízemní část je vyvedena v tmavé barvě a odlehčuje tak hmotu celé budovy, která vypadá jakoby levitovala nad okolní zelení. Celá budova je řešena racionálně v jednoduchých geometrických tvarech a bude dokončena v prvním čtvrtletí roku 2021,“ doplňuje Ing. Rostislav Petchenko.

Zdroj/foto: PROTEXT

Related Posts