3 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Olomoucký Clarion Congress Hotel je nejlepším ve střední Evropě

Clarion Congress Hotel Olomouc již počtvrté získal ocenění pro nejlepší Clarion hotel ve střední Evropě. Na konferenci Choice Convention Europe v Amsterdamu tak obhájil vítězství z let 2017, 2016 a 2015. Olomoucký Clarion patří do portfolia největší české hotelové skupiny CPI Hotels.

Hodnotícími kritérii soutěže o nejlepší Clarion hotel byly především kvalita nabízených služeb, hotelový design, dodržování standardů a recenze hostů. „Získání tohoto ocenění již počtvrté v řadě je pro nás velkým úspěchem a zároveň motivací dále pokračovat ve zvyšování úrovně poskytovaných služeb, aby hosté odjížděli spokojeni a rádi se vraceli,“ uvedl ředitel Clarion Congress Hotel Olomouc a Comfort Hotel Olomouc Centre, Robin Hanák.

Úspěch je vzorem i pro Comfort Hotel Olomouc Centre, který skupina CPI Hotels převzala a začala provozovat v dubnu 2018. Od této doby investovala do zlepšení kvality služeb a vybavení. Nově tak hotel hostům nabízí například kvalitnější audio-vizuální techniku v konferenčních sálech, širší nabídku konferenčního občerstvení nebo třeba více benefitů pro firmy, se kterými je navázaná dlouhodobější spolupráce.

Clarion Congress Hotel Olomouc byl otevřen po rozsáhlé rekonstrukci v roce 2013 a jako v pořadí 9. Clarion se začlenil do mezinárodní sítě Choice Hotels International. Čtyřhvězdičkový hotel je součástí administrativního centra CPI City Center Olomouc a s kapacitou 125 pokojů a kongresovými prostory pro 1400 delegátů se řadí mezi největší kongresové hotely v kraji. Projekt přestavby získal cenu poroty v rámci soutěže Stavba roku 2014. V červnu 2017 byl hotel v rámci klasifikace Hotelstars Union zařazen do kategorie čtyři hvězdy Superior.

Zdroj/foto: CPI Services, a.s.

Related Posts