2 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

PARK TOWER: Bydlení s nádechem Ameriky v srdci Zlína

Do nového developerského segmentu se pustila zlínská společnosti NWT a.s. a to s projektem PARK TOWER téměř v samotném středu města Zlína. Ta své zkušenosti získala již v oblasti energetických staveb, fotovoltaiky a pasivních domů.

Architektonické řešení projektu PARK TOWER je dílem architektů ze Semela Ateliers s.r.o., jejichž team tvoří odborníci s více než 40ti letou praxi, řadou ocenění a mezinárodním rozsahem.

PARK TOWER nabízí nadčasové zázemí pro všechny. Na jednom místě na vás čekají garsonky, rodinné byty i luxusní vzdušné apartmány promyšlené do těch nejmenších detailů.

Unikátní bytový komplex spojuje americký vysoce komfortní styl bydlení spolu s nadčasovou baťovskou architekturou. Nejmodernější technologie, prvotřídní materiály, designové vybavení a nevšední výhledy na Zlín – to vše s širokým spektrem doplňkových služeb na úrovni newyorských standardů. Potřebujete vyvenčit domácího mazlíčka, přebrat důležitou poštovní zásilku, anebo zajistit špičkové úklidové služby? Nic není problém. PARK TOWER je místem, kde sny přecházejí v realitu…

„Moc dobře víme, že domov, není pouhým neživým prostorem, ale místem, kde žijeme a které je naší součástí. Místem, které s námi souzní a vyvíjí se stejně jako my. Věříme, že PARK TOWER vám poskytne bezpečné zázemí i nevyčerpatelný zdroj klidu v centru dění, ve kterém se budete cítit dobře vy i celá vaše rodina“, říkají David a Martina Vítkovi, majitelé NWT a.s..

PARK TOWER je symbolem pro bezpečné bydlení, vysoké standardy kvality i komfortní zázemí, které díky svému individualizovanému řešení a dispoziční rozmanitosti uspokojí potřeby každodenního života rezidentů všech věkových skupin.

O společnosti NWT a.s.

Společnost NWT a.s. se řadí mezi nejvýznamnější technologické a inovační firmy v České republice. Filozofií NWT je nabízet komplexní služby na profesionální úrovni s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Cílem společnosti je kvalita, spolehlivost a dlouhodobý vztah s klienty založený na vzájemné důvěře. Vizí společnosti je přinášet lidem nové světové technologie (New World Technologies), být číslo jedna v Evropě v šíři nabídky alternativních zdrojů energie, rozvíjet nezávislou, pro partnery finančně motivující energetiku, která bude v souladu s životním prostředím a celosvětovou enviromentální politikou.

Zdroj/foto: NWT a.s., Lorencova s.r.o., RETREND.cz/Lorencova s.r.o. (www.parktower.cz)

Related Posts