31 ledna, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

PRAGA Rezidence: nadčasové bydlení v Karlíně zkolaudováno

Moderní PRAGA Rezidence, situovaná mezi Karlínským náměstím a úpatím vrchu Vítkov, byla úspěšně dokončena a zkolaudována. V současné době zbývají v nabídce nejprémiovější jednotky celého projektu – penthousy s lodžiemi a terasami ve dvou úrovních.

PRAGA Rezidence, penthousy se vzdušnými dispozicemi

Architektonicky výjimečná PRAGA Rezidence je tvořena 42 byty, včetně šestice třípodlažních penthousů s velkolepými střešními terasami, z nichž je celý Karlín i široké okolí Prahy jako na dlani. Penthousy zaujmou vzdušnými dispozicemi a záplavou denního světla, které do interiéru přivádí hliníková okna od podlahy ke stropu. Jejich volně plynoucí prostor umocňují i velkorysé rozměry hlavní obytné místnosti, která navazuje na lodžii. Obyvatelé penthousů mají navíc přístup k privátnímu střešnímu bazénu.

Penthousy představují jedinečnou příležitost ke koupi nemovitosti, která nabízí všechny přednosti městského bydlení ve spojení s maximálním soukromím a tolik žádaným propojením vnitřního prostoru s vnějším. Díky tomu, že je projekt již zkolaudován, je možné jednotky ihned převzít a dokončit podle vlastních představ.

Lipno Port má první apartmánové domy. Bonusem je příroda a nádherný výhled na jezero

O Svoboda & Williams

je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí. Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts