14 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Představujeme developerský projekt společnosti GEOSAN DEVELOPMENT: Rezidence Vrchlického

Nízkoenergetický projekt Rezidence Vrchlického nabízí 73 moderních jednotek. Vybírat můžete z 21 studií a 52 bytů. V objektu bude také jeden komerční prostor. Byty jsou k dispozici o velikosti 1+kk až 3+kk.

Rezidence Vrchlického – Návrh řešení obývacího pokoje

Komfort moderního bydlení

V prvním nadzemním podlaží bude komfort každé jednotky zvýšen samostatnou předzahrádkou. Pokud hledáte zajímavý prostor pro kancelář, jistě oceníte i praktická studia s předzahrádkou, ve kterých si může např. zřídit originální sídlo Vaší společnosti.

Ve vyšších patrech je lodžie, balkon či terasa samozřejmostí. Klíčovým architektonickým prvkem je v každém bytě velké okno, které dodává spousty světla a zajistí výhled do okolí.

Rezidence Vrchlického – Pohled z ul. Vrchlického

Dům Vám poskytne i dostatečné množství parkovacích stání. Vše je esteticky sladěno a odpovídá standardům moderního bydlení s technickým zázemím na nejvyšší úrovni.

Na přání klienta není problém úprava dispozičního řešení. Uvědomujeme si, že to bude Váš byt, Vaše bydlení. Přizpůsobíme proto vše Vašim představám a potřebám.

Perfektní dopravní obslužnost

Hlavním kritériem při výběru umístění tohoto developerského projektu byla samozřejmě skvělá dopravní obslužnost. V blízkosti najdete jak tramvajovou zastávku, tak i metro a autobusy. V centru města jste i pěšky v řádu několika minut. Nechce se Vám jet dnes do práce autem? Nevadí! Auto nechte zaparkované v suterénu domu.

Rezidence Vrchlického – Letecký pohled

Bydlení s přírodou

Bytový dům Vrchlického se nachází na rozhraní městských částí Košíře a Smíchov, které jsou doslova zaplněny městskými parky a zelení. Nemusíte se tedy obávat špatného ovzduší a šedosti města. Pár kroků od domu najdete zahradu Klamovka s krásným zámečkem, Petřín, Husovy sady s dětským hřištěm a sportovištěm, lesopark a další.

Zdroj/foto: GEOSAN DEVELOPMENT s.r.o.

Related Posts