5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Představujeme developerský projekt od YIT: AALTO Cibulka

Nový rezidenční projekt Aalto Cibulka bude stát hned u jednoho z největších pražských parků Vidoule v tiché čtvrti s viladomy. Stranou od ruchu dopravy. Stále jste tak napůl doma, napůl v přírodě.

Vzdušnost, jednoduchost a příroda, i tak můžeme shrnout principy, na kterých je postaven projekt AALTO Cibulka. Sedmi podlažní bytový dům, který má sedm samostaných vchodů, se vlní na hranici přírodního parku a tvoří tak přirozený přechod mezi přírodou a městem. Aby si každý mohl vychutnávat blízkost zeleně, mají všechny byty vlastní předzahrádku, balkón či terasu.

Z jižní strany AALTO Cibulka budete mít výhled přímo do přírodního parku, severní strana domu směruje do nového odpočinkového parku a pohlíží na majestátní budovu Meopty. Ta je mezi našimi připravovanými projekty a v budoucnu bude propojena s AALTO Cibulka společnou recepcí. Oba objekty budou přístupné pouze rezidentům, projekty vám tak poskytnou bezpečí soukromého areálu.

Příroda za okny

Projekt stojí u pramene potoka Cibulka, na samém okraji stejnojmenného lesoparku, v jehož srdci se ukrývá anglický park plný romantických soch a staveb z 19. století. Vydejte se objevovat krásy vaší nové čtvrti, s AALTO Cibulka budete přírodě blíž.

Aktivity a volný čas

Ať už si budete chtít jít zaběhat na značené běžecké trasy, zahrát golf či tenis, zajezdit si na kole či se jen projít po žluté, vždy budete mít z čeho vybírat. Okolí AALTO Cibulka nabízí prostor pro široké spektrum aktivit.

Občanská vybavenost

Nechybí zde ani důležité služby a občanská vybavenost. Nedaleko AALTO Cibulka jsou dvě školky a základní školy, univerzita, lékařské centrum, zubní ordinace i veterinární klinika. Autem se pak snadno dostanete do Avion Shopping parku, Globusu nebo do Ústřední vojenské nemocnice.

Brožura ke stažení ZDE

Dispozice bytů

V AALTO Cibulka naleznete byty o velikostech od 29 m² po 156 m². Od 1+kk až po 5+kk a penthousy. Všechny byty mají prostorné terasy nebo balkony a nabízí vytoužený komfort v podobě čistého designu a velkých oken. Součástí ceny bytu je i sklepní kóje a jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.


Novinka – bydlete a pracujte v jednom domě!

Jaké by to bylo pracovat přímo z domu, ale stále mít dostatek prostoru a soukromí? Nový koncept od YIT s názvem HOME OFFICE nabízí odpověď. Projekt AALTO Cibulka spojuje prostory pro kanceláře i byty ve stejném objektu. Vybrali jsme pro vás sedm ateliérů, které si můžete jednoduše a útulně zařídit jako kancelář, a vytvořit si tak inspirativní prostředí. Svou práci si při teplých dnech můžete vzít i na klidnou předzahrádku, díky níž budete stále napůl v přírodě. Využít ji můžete například pro grilování s kolegy, nebo ke sportovním aktivitám o přestávce. Jedenz ateliérů disponuje balkonem o velikosti 8,3 m2 zaručujícím odpočinek a práci na čerstvém vzduchu při pěkném počasí. HOME OFFICE – podnikání nikdy nebylo příjemnější!

Zdroj/foto: YIT Stavo s.r.o.

Related Posts