5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

PREMIUM DEVELOPMENT: Skupina T.E představuje nové vizualizace k projektu Barrandez-vous

Projekt Barrandez-vous je situován nadosah centra Prahy v rezidenční čtvrti Barrandov. Původní historická zástavba Barrandova byla vystavěna ve 30. letech 20. století významnými českými osobnostmi, a to zejména v úzkém souznění s filmovými ateliéry a filmovým průmyslem. Jedním z hlavních motivů filmového světa vždy byly romantické příběhy. Právě ty nás inspirovaly k vytvoření projektu, v němž budete mít klid a pohodlí nejen přímo za dveřmi svého bytu, ale i při procházkách v parku rozkládajícím se mezi objekty. Z této inspirace plyne i jméno projektu spojující název lokality a francouzské označení pro romantické schůzky.

BARRANDEZ-VOUS

Na historickou vilovou zástavbu navázala později výstavba moderní s veškerou občanskou vybaveností, městskou hromadnou dopravou a s přímým kontaktem se sousedním Prokopským údolím. Barrandez-vous tak bude propojovat minulost, přítomnost a budoucnost místa. Dva domy, severní a jižní, s jasně definovaným architektonickým výrazem, nabídnou novou formu bydlení pro ty z vás, kteří hledají atraktivní a funkčně řešené bytové jednotky uprostřed města a přitom v těsném kontaktu s přírodou.

Promyšlený prostor

Urbanistické uspořádání projektu klade důraz nejen na maximální využití prostoru, ale především na prožitky rezidentů na každém kroku a při každém pohledu z okna. Orientace místností na jednotlivé světové strany, provázanost s parkem, víceúrovňové řešení pozemku vedoucí k dosažení maximálního klidu jak na zahradě, tak při procházkách a posezení na lavičkách. To vše promyšlené do detailu z pohledu budoucích rezidentů.

Jedinečný a svobodný

Takový přístup od svých klientů očekáváme. Takový život svým klientům nabízíme. Právě proto můžete každý z našich bytů zařídit přesně podle svých preferencí, kterým se meze nekladou. Ať už toužíte po moderním designovém bydlení, nebo po tradičních přírodních materiálech, to vše je zcela v souladu se základem, který představují naše jednotky a jejich prostorové řešení.

Zdroj/foto: T.E Development Group s.r.o./www.kurandove.com

Related Posts