2 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams exkluzivně nabídne byty v berounském rezidenčním projektu BERLITA

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena developerem VENUS INVESTMENT GROUP prodejem bytových jednotek v prémiovém projektu BERLITA, situovaném v bezprostřední blízkosti historického centra Berouna. Po dokončení dům nabídne 61 prostorných nadstandardních bytů, které budou již brzy k prodeji.

Rezidenční projekt BERLITA utvoří dva propojené objekty

Rezidenční projekt BERLITA vznikne na klidné berounské adrese, přímo u hradeb, které obklopují historické jádro města, a v bezprostřední blízkosti soutoku řek Berounky a Litavky, podle nichž je odvozen samotný název projektu. Bytový dům utvoří dva propojené objekty o čtyřech kompaktních podlažích, na které naváže ustoupené páté. Celkem zde vznikne prostor pro 61 jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk, součástí nabídky budou i střešní penthousy, dokončené ve vyšším standardu.

Byty byly navrženy s velkým důrazem na promyšlené dispozice, budou vybaveny kvalitními materiály a všechny obytné místnosti budou osazeny velkoformátovými okny pro krásné výhledy do okolí. Interiér každého bytu rozšíří lodžie či balkon, na penthousy v nejvyšším podlaží naváží terasy. Přízemí a podzemní podlaží budou vyhrazena pro krytá parkovací stání a dostatek parkovacích míst vznikne i na parteru před domem. Developer zároveň plánuje revitalizaci přilehlého okolí, takže bytový dům BERLITA obklopí zeleň a příjemná zákoutí pro chvilky relaxace.

Dokončení rezidenčního projektu BERLITA je naplánováno na Q2 2022.

Svoboda & Williams exkluzivně zajistí prodej designového hotelu v areálu Pec pod Sněžkou

O Svoboda & Williams

je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí. Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts