31 ledna, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Rezidence U Hvězdy: příroda i město na dosah

Realitní kancelář Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem bytů v projektu Rezidence U Hvězdy, vznikajícím v klidné části Prahy 6, jen pár kroků od nejrozsáhlejšího pražského lesoparku obora Hvězda. Projekt se vyznačuje výjimečnou lokalitou, nadčasovou architekturou a nadstandardním vybavením. Výstavba byla zahájena v březnu 2019.

Nově vznikající rezidence nabídne život v těsném sousedství obory Hvězda, v okolí s veškerou občanskou vybaveností a skvělou dostupností do centra Prahy. Tvořit ji bude 15 bytových jednotek ve třech podlažích o dispozicích od 1+kk až 4+kk a plochách od 44 do 140 m2. Všechny byty budou mít terasu nebo předzahrádku, obyvatelé rezidence budou mít navíc přístup na společnou zahradu s atraktivním zázemím.

Velkoformátová okna zaručí velkorysý přísun denního světla v každé místnosti a nabídnou výhledy do okolní zeleně. Každá bytová jednotka bude mít k dispozici sklepní kóji a budova zároveň nabídne 25 parkovacích míst v podzemní garáži.

Rezidence U Hvězdy

Projekt je realizován s ohledem na snížení energetické náročnosti a díky nejmodernějším prvkům, jako je například rekuperace v každém bytě, kvalitní hliníková okna či nadstandardní zateplení, splňuje budova nároky pasivního standardu, což významně snižuje náklady na bydlení. Třetí, podkrovní patro, zastřeší železobetonová konstrukce, díky čemuž poskytne naprostou tepelnou stabilitu plnohodnotného patra.

Výjimečnost Rezidence U Hvězdy tkví zejména v její bezprostřední blízkosti přírodní památky Obora Hvězda, snadno dostupná je i krajinná oblast Divoká Šárka. Její obyvatelé si tak budou moct užít život ve velkoměstě, přitom budou neustále jednou nohou v přírodě. Okolí nabízí nepřeberné množství volnočasových aktivit, ale i místa pro relaxaci a klidné procházky.

Rezidence U Hvězdy – vizualizace

Rodiny s dětmi uvítají kromě blízkosti parků i nedaleké mateřské a základní školy. V pěším dosahu rezidence se nachází i několik obchodů, pošta, lékárna či knihovna. Zastávky tramvají a autobusů se nacházejí 10 minut chůze od rezidence, stanice metra Petřiny pak 13 minut, díky čemuž je zaručeno rychlé spojení s centrem města.

Kolaudace je plánována na říjen 2020 a bytové jednotky budou prodávány kompletně dokončené.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o./www.rezidenceuhvezdy.cz

Related Posts