5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams byla exkluzivně pověřena prodejem domů v rezidenčním projektu Na Pramenech

Realitní kancelář Svoboda & Williams se stala exkluzivním prodejcem rodinných domů situovaných v rychle se rozvíjející čtvrti na pomezí Čakovic, Letňan a Ďáblic. Projekt Na Pramenech má charakter moderního rezidenčního komplexu, jehož součástí bude zeleň s parkovou úpravou, školka a dětské hřiště. Představuje tak klidné bydlení, které spojuje výhody života ve městě i blízko přírody.

Projekt Na Pramenech tvoří 77 řadových domů a dvojdomů o dvou podlažích a dispozicích 4+kk až 6+kk. Kromě užitné plochy od 127 do 172 m2 nabídne každý z nich prostornou zahradu s terasou. Budoucí majitelé navíc budou mít k dispozici jedno garážové stání a 1-2 venkovní stání na pozemku. Moderní rezidenční areál je obklopen množstvím zeleně, příjemnou atmosféru navíc podtrhnou čisté linie jednotlivých domů, o jejichž podobu se postaral renomovaný architektonický ateliér ADR. Domy budou k prodeji kompletně dokončené, včetně kvalitních dřevěných podlah a značkové sanity.

Projekt Na Pramenech vzniká s cílem vytvořit unikátní koncept uzavřeného komplexu s duchem příjemného rodinného bydlení, jehož součástí bude i školka a dětské hřiště. Budoucí obyvatelé ocení i možnost nákupů v bezprostředním okolí, stejně jako snadnou dosažitelnost centra Prahy MHD i autem. V blízkosti projektu se navíc nachází mnoho populárních přírodních parků, cyklostezek a pěších tras. „Domy Na Pramenech představují ideální domov pro všechny, kdo hledají nadčasové rodinné bydlení, jež nabídne dostatek soukromí a pocit bezpečí. Díky skvělému umístění se navíc budoucí obyvatelé nemusejí vzdávat pohodlí života v Praze,“ dodává Linda Martynková, senior makléřka Svoboda & Williams.

Záruku prvotřídního provedení představuje developer projektu – společnost bpd development. V oblasti rezidenčního developmentu působí již mnoho let a mimo jiné stojí za realizací projektu exkluzivních bytových jednotek Royal Triangle.

Projekt Na Pramenech vzniká ve 4 etapách. Dokončení první z nich je naplánováno na léto roku 2020. Zahájení prodeje projektu v únoru 2020.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts