5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams: Prodej bytů ve vinohradském rezidenčním projektu Mánesova 78 úspěšně ukončen

Svoboda & Williams úspěšně dokončila prodej bytů v rámci rezidenčního projektu Mánesova 78, který vznikl důkladnou rekonstrukcí pozdně secesního domu, situovaného jen pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad.

Necelý rok po tom, co byl prodej bytů v rezidenčním projektu Mánesova 78 exkluzivně svěřen realitní kanceláři Svoboda & Williams, našly všechny jednotky své majitele. „Byty o dispozicích 2+kk si klienti pořizovali převážně za účelem investice, větší byty naopak k vlastnímu bydlení. Díky tomu, že stavba získala kolaudační souhlas již v závěru roku 2020, se mohli noví majitelé rovnou stěhovat, a dům tak začal v průběhu letošního roku postupně ožívat,“ říká Jana Kociánová, Property Consultant ve Svoboda & Williams.

Skupina REALISM koupila pozemek v pražských Holešovicích, připravuje zde nový bytový projekt

O společnosti Svoboda & Williams

Společnost Svoboda & Williams je renomovaná realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu nadstandardních rezidenčních a komerčních realit v atraktivních lokalitách Prahy, Brna i celé ČR. Jako exkluzivní partner sítě Christie’s International Real Estate pro Českou republiku a Slovensko zprostředkováváme nákup a prodej rezidenčních nemovitostí také v zahraničí.

Své služby poskytujeme našim klientům pod obchodními jmény Svoboda & Williams a Feelhome již od roku 1993. Pracujeme výhradně s kvalitními nemovitostmi, rychle, profesionálně, s důrazem na detail. Neustálá inovace všech našich obchodních aktivit nás drží vždy o krok před ostatními.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts