1 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams zahájila prodej bytů v projektu Šárecký dvůr

Na základě exkluzivního pověření zahájila realitní kancelář Svoboda & Williams prodej bytů v unikátním rezidenčním parku Šárecký dvůr, jenž vzniká v prostorách barokního dvora situovaného v klidné části Prahy 6. Projekt nabízí prémiové bydlení v uzavřeném areálu s recepcí a podzemním parkováním poblíž přírodní rezervace Divoká Šárka, zároveň však jen pár minut chůze od stanice metra. Byty budou připraveny k nastěhování již letos v srpnu.

Šárecký dvůr – interiér

Projekt Šárecký dvůr tvoří celkem 51 prémiových bytů v atraktivním rezidenčním parku, jenž citlivě integruje původní barokní architekturu s designem 21. století. Ojedinělý areál vzniká kompletní přestavbou hospodářského dvora, jehož historie se začala psát již v roce 1433. Součástí projektu jsou – vedle bytů s běžnými dispozicemi – též třípodlažní byty s impozantními klenutými stropy, duplexy s privátními zahradami i velkoryse koncipované penthousy.

Šárecký dvůr – interiér

Soukromí a bezpečí rezidentů bude zajišťovat recepce a památkově chráněná kamenná zeď, jež obklopuje celý areál. Koncepce Šáreckého dvora je dílem renomovaného studia Bogle Architects, interiéry tvoří studio Chmelař architekti. Developerem projektu je skupina CRESTYL.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o.

Related Posts