7 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Svoboda & Williams zahajuje prodej bytů v butikovém projektu Na Petřinách 7

Na základě exkluzivního pověření zahajuje realitní kancelář Svoboda & Williams prodej bytových jednotek v butikovém projektu Na Petřinách 7. Nízkoenergetický viladům zasazený do členité zahrady je situován v atraktivní části Prahy 6, blízko Břevnovského kláštera a vilové čtvrti Ořechovka.

Projekt Na Petřinách 7 je tvořen 13 prvotřídními byty s balkony nebo terasami v žádané lokalitě na pomezí Břevnova a Petřin, v pěším dosahu stanice metra. Špičkovému provedení a atraktivní oblasti odpovídají i velkorysé výměry interiérů, které se pohybují od 66 m² (2+kk) až po 256 m². Prostornost a vzdušnost jednotek dále umocní nadstandardní výška stropů (285 cm). Ke každému bytu patří prostorná sklepní kóje a dvě podzemní parkovací stání, jejichž umístění si první rezidenti mohou zvolit.

Viladům je obklopen rozlehlou zahradou se vzrostlými stromy, navrženou renomovaným ateliérem zahradní architektury Flera. Vedle privátních částí nabídne také sekci pro sousedská setkávání s rozmanitým zázemím včetně prostoru pro společná grilování, relaxační zóny a pískoviště.

Záruku prvotřídního provedení představuje jméno Jiřího Šaldy, developera a duchovního otce projektu, který si zároveň vzal na starost construction management. Při pečlivé přípravě projektu, realizovaného vlastní firmou, Jiří Šalda zužitkoval zkušenosti nasbírané během svého dvacetiletého působení ve stavebnictví. Dokončení viladomu je naplánováno na rok 2019.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o/All New Development a.s. (www.napetrinach7.cz)

Related Posts