23 května, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Trigema letos vyprodala již třetí bytový projekt

Developerská společnost Trigema vyprodala tento rok již třetí bytový projekt. Své zájemce si do poloviny letošního listopadu našlo všech 32 bytů bytového projektu NMN@Holešovice. 

V 6podlažním domu Chytrého bydlení NMN@Holešovice jsou byty ve velikosti od 1+kk do 4+kk, včetně dvou prémiových, které jsou v nejvyšším podlaží. Součástí vybavení jednotlivých bytů je nucené větrání v podobě rekuperace vzduchu a možnost inteligentního ovládání bytů. V koupelnách je pak mezi vybavením například i značka Villeroy & Boch. Projekt je také proto v kategorii Chytré bydlení Plus. Budova je zařazena do energetické třídy B – velmi úsporná.

Architektura domu bydlení NMN@Holešovice vychází ze stávající okolní zástavby a vhodně na ni navazuje. Nejvyšší podlaží mírně ustupuje do pozadí, což navozuje dojem šikmé klasicistní střechy. Nejzajímavějším prvkem projektu je rozlehlý vnitroblok, který slouží pouze majitelům domu k oddychu a relaxaci. O závlahu těchto ploch se stará automatický systém napojený na akumulaci dešťových vod.

Trigema – NMN@Holešovice, vnitroblok

V přízemí domu jsou komerční prostory o celkové výměře okolo 200 m2 a v podzemním podlaží garážová stání. Areál leží v jižní části ulice Na Maninách pražských Holešovic. Tato čtvrť patří i díky své poloze blízko centru města k vyhledávaným místům k bydlení a trávení volného času. Podle dva roky staré ankety travel blogerů patří Holešovice mezi 15 nejvíce „cool“, tedy volně přeloženo „nejbezvadnějších“ čtvrtí v Evropě.

Výstavba bytového domu NMN@Holešovice začala loni na jaře a dokončena byla letos v létě. Investiční náklady činily necelých 200 milionů korun. Stavbu měla na starosti společnost Trigema Building.

Jedná se již o třetí projekt Chytrého bydlení, který v tomto roce společnost Trigema vyprodala. V červnu se prodal poslední byt projektu CSV@Řepy a na začátku listopadu bytového domu KLR@Plzeň.

Poptávka po novém bydlení zůstává jak v Praze, tak v Plzni vysoká. To potvrzují naše letošní obchodní úspěchy. Aktuálně máme na našem projektu v Nuslích prodánu již více než třetinu a dalším našem plzeňském projektu V Zahrádkách necelou polovinu všech nabízených bytů,“ vysvětluje Petr Pospíšil, obchodní ředitel společnosti Trigema.

Zdroj/foto: Trigema a.s.

Related Posts