5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

V Rožnově pod Radhoštěm vyroste dalších 75 bytů

V Rožnově pod Radhoštěm začala výstavba druhé fáze projektu Eden Rožnov. V lokalitě Písečná vyroste dalších 75 nových bytových jednotek. Dokončení je plánováno na začátek příštího roku. Developerem a generálním dodavatelem je společnost CON CS s.r.o.

Atraktivní lokalita Písečná nabídne zájemcům o nové bydlení komfortní městské zázemí a blízkost přírody Beskyd. V rámci druhé etapy výstavby projektu Eden Rožnov se zde postaví 75 bytových jednotek v 10 bytových komplexech o třech až pěti podlažích. „Je však možné, že sloučením nebo rozdělením stávajícího návrhu se konečný počet bytových jednotek bude trochu lišit,“ říká Pavel Janků, jednatel společnosti CON CS s.r.o., která je developerem a zároveň generálním dodavatelem projektu.

Eden Rožnov – vizualizace

Součástí každého bytu je buď balkón, venkovní terasa, nebo střešní terasa. Každý byt do 100 m2 bude mít k dispozici jedno parkovací stání, byty nad 100 m2 dvě parkovací stání. Nejlevnější byt o velikosti 1+kk lze pořídit za 1 650 000 Kč, největší byty o velikosti 4+kk jsou pak v nabídce za 3 900 000 Kč. Přízemní byty a jednotky v objektech H5 mají bezbariérový přístup.

Z celkového počtu nabízených bytů z druhé fáze projektu Eden Rožnov je v současné chvíli zarezervována zhruba třetina. „Každý týdnem se nám počet rezervovaných bytů zvyšuje,“ říká obchodní manažerka projektu Eden Rožnov, Jana Křesťanová.

Eden Rožnov – vizualizace

V první etapě projektu developer postavil celkem 21 bytových jednotek, které byly prodány ještě před jejich dokončením. První obyvatelé se budou stěhovat v průběhu května a června. Po dokončení druhé fáze, kde je v plánu postavit 75 bytů, bude v rožnovské lokalitě Písečná celkem 96 bytů.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s. 

Related Posts