5 února, 2023
Rezidenční bydlení a hotely

Waltrovka: Výstavba mateřské školky zahájena

Před několika týdny byla zahájena výstavba nové mateřské školky, která bude otevřena pro přibližně 75 dětí v září příštího roku. Podívejte se na její podobu, za kterou stojí architekti ze studia SHS architekti. Její výstavba je výsledkem dlouhodobé spolupráce developera, který výstavbu financuje, a městské části Praha 5, která školku po jejím dokončení převezme a bude ji provozovat.

Waltrovka – atraktivní dynamická budoucnost

Postavit rezidenčně-administrativní čtvrť na místě, které se tak důležitě zapsalo do historie Prahy, je skutečná výzva. Cílem projektu je revitalizovat rozlehlé území v pražských Jinonicích. Místo bývalé továrny zde postupně vyrůstají nové administrativní budovy, obchody, byty a rodinné domy.

Areál Waltrovka

Rezidenční Waltrovka navazuje na mnohokrát potvrzené pravdy a jistoty – kombinujeme moderní svět funkčnosti, užitkovosti a služeb se zelení, pohodlím, komfortem a relaxací. Zachovává charakter původní oblasti včetně několika historických budov a komunikace, jež tvoří osu území o velikosti 16 ha, které bude pro návštěvníky otevřenou a pro obyvatele naopak mile kompaktní městskou čtvrtí. Ta záviděníhodně kombinuje výhody rezidenčního bydlení v klidu za Prahou s absolutní blízkostí centra města.

Zdroj/foto: Penta Real Estate (www.waltrovka.cz)

Related Posts