30 dubna, 2024
Rezidenční bydlení a hotely

Záběhlické výhledy: stylová rezidence v historické části Prahy 10

Realitní kancelář Svoboda & Williams exkluzivně uvádí na trh rezidenční projekt Záběhlické výhledy. Ten přináší klidné bydlení v rezidenci vysokého standardu, která poskytne – v souladu se svým názvem – poutavé výhledy na zeleň údolí Botiče.

Rezidenční projekt Záběhlické výhledy bude tvořen moderně pojatým terasovým domem s rovnou střechou, zasazeným do svahu údolí Botiče v historické části Záběhlic. Ulička Dolní Chaloupky, v níž je projekt situován, se vyznačuje klidnou atmosférou, kterou ještě podtrhuje všudypřítomná zeleň. Rezidence nabídne 8 bytových jednotek o dispozicích 2+kk a 3+kk a plochách od 58,6 m2 do 101 m2. Byty budou rozmístěny ve třech podlažích, přičemž ve zbývajícím, přízemním podlaží vznikne celkem 10 garážových parkovacích stání. Ke každému bytu náleží jihozápadně orientovaná terasa (6,9 až 37,9 m2) a sklepní kóje. Cenově se byty v projektu pohybují od 6,6 do 11,8 milionů Kč.

Budoucí rezidenti jistě ocení široké spektrum služeb v blízkém okolí, včetně mateřských i základních škol, obchodů či dětských hřišť. Významným benefitem je také snadná dostupnost centra Prahy autem i MHD – zastávka autobusu se nachází pouhé tři minuty chůze od objektu. Okolí rezidence potěší i milovníky historie, kteří zde naleznou mimo jiné novobarokní Záběhlický zámek, původně románský kostelík Narození Panny Marie či unikátní historickou osadu Práče. Na své si tu však přijdou i příznivci aktivního životního stylu: k výletům či projížďkám na kole zve oblast Hamerského rybníka či rekreační stezka Greenway Botič a v okolí rezidence se nachází hned několik sportovišť.

Projekt Záběhlické výhledy je realizován developerskou společností ED Development & Engineering s.r.o., exkluzivním prodejním partnerem je Svoboda & Williams. Dokončení rezidence je naplánováno na jaro 2019.

Zdroj/foto: Svoboda & Williams s.r.o./ED Development & Engineering s.r.o (www.zabehlicke-vyhledy.cz)

Related Posts