14 dubna, 2024
Výstavba a remodeling

AFI EUROPE zahájila již 4. fázi výstavby rezidenčního projektu Tulipa Třebešín

Developer AFI EUROPE pokračuje ve výstavbě úspěšného projektu Tulipa Třebešín v Praze 3 – Strašnicích. Generální dodavatel IMOS Brno právě odstartoval již 4. fázi výstavby, čítající dalších 155 bytů v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Předpokládaný termín dokončení třináctipodlažního domu „A“ je na podzim 2020. Prodej bytů bude spuštěn ještě letos v listopadu.

„Čtvrtá fáze bude zároveň poslední etapou Tulipy Třebešín, ve které zájemcům nabídneme standardní bytové jednotky. V rámci projektu máme ještě v plánu unikátní koncept bydlení ve viladomech, nicméně zájemci o klasické byty s vlastním balkónem, terasou anebo předzahrádkou v případě bytových jednotek v přízemí by neměli váhat,“ říká Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE.

Projekt Tulipa Třebešín se nachází u autobusové zastávky Třebešín cca 5 minut jízdy od stanice metra A Želivského. Po svém kompletním dokončení bude zahrnovat na 750 bytů.

První etapa byla zahájena v roce 2014 a o dva roky později přivítala nové majitele. Druhá etapa byla uvedena na trh v roce 2016 a letos v létě byla dokončena. Třetí etapa je ve výstavbě i v prodeji od roku 2017, přičemž v nabídce jsou poslední čtyři desítky bytů. Součástí projektu je i mateřská škola s kapacitou 60 dětí, komerční jednotky, administrativní budova a související infrastruktura.

Nedaleko projektu leží Malešický park, který prošel v letech 2011-2013 rekonstrukcí, takže nyní nabízí ojedinělý prostor pro relaxaci i aktivní odpočinek. V okolí se dále nachází sportovní areál VŠE či Hector Sport Centre s možnostmi sportovního vyžití pro širokou veřejnost, obchodní centrum Atrium Flora se 130 obchody a multikinem, Olšanská poliklinika i řada restaurací a menších obchodů.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s.

Related Posts