3 února, 2023
Výstavba a remodeling

DELTA úspěšně řídí výstavbu administrativního komplexu DOCK 04 v Praze

Projektový management desetipatrové administrativní budovy DOCK 04 v Praze Libeň svěřil investor – společnost Crestyl – mezinárodní skupině firem DELTA, jež otevřela v loňském roce další tři pobočky v rámci Evropy. Jednu z nich právě v Praze. Jak zdůvodnil Erik Štefanovič, jednatel DELTA Česká republika: „Stavebních projektů nám v Praze a okolí přibývá, takto bude mít DELTA k investorům blíže.“

Naší doménou je architektura a promyšlený projektový management, který se již osvědčil na mnoha mezinárodních projektech typu administrativní budovy Engel v jižních Čechách, při přestavbě proslulého Shopping City Süd ve Vídni či kancelářské budovy pro mezinárodní korporaci firem Mondelez v Bratislavě.

Stavební projekt DOCK 04

Stavební projekt DOCK 04 je již čtvrtou navazující fází výstavby v rámci unikátního administrativního a rezidenčního projektu DOCK, který ve své komplexní podobě nabídne nejen kanceláře v bezprostřední blízkosti metra Palmovka, ale také příjemné bydlení. Celý komplex je rozmístěn kolem slepého ramene řeky Vltavy a přinese jeho obyvatelům a nájemníkům příjemný pocit harmonie, klidu a rozmanité možnosti k relaxaci se snadnou dostupností do centra metropole.

DOCK – vizualizace

DOCK 04 je koncipován jako administrativní komplex tří budov (J2, J4, J5) se třemi společnými podzemními podlažími, jež jsou určeny především pro garáže a technické zázemí. „Tato část je momentálně dokončena. Od začátku května již intenzivně pracujeme nad úrovní řeky Vltavy. Na přízemí, kde budou k dispozici prostory pro nájemní jednotky s využitím restaurace, kaváren, obchodů a jiných služeb “, komentuje aktuální vývoj výstavby projektový manažer DELTA, Josef Prokeš.

Momentálně jsou dokončeny již dvě nadzemní patra a zbývá nám ještě 5 pater. Nadzemní podlaží budou sloužit jako kancelářské prostory, přičemž některé budou mít k dispozici i vnější terasy.“ Dle harmonogramu stavby bude administrativní objekt DOCK 04 připraven ke kolaudaci v březnu 2020.

DOCK 04 není jediným projektem v oblasti administrativních budov, na kterém nyní DELTA v Praze aktivně pracuje. DELTA Praha aktivně doprovází také projekt skladovací a výrobní haly Rittal Praha, kde připravuje přístavbu nové haly ke stávajícímu objektu za plného provozu. DELTA se v Praze může pyšnit také dalšími úspěšně realizovanými projekty jako je například projekt Rakouského gymnázia v Praze, kancelářské prostory pro nadnárodní korporaci voestalpine Praha či hotel Couronne.

Zdroj/foto: DELTA Projektconsult s.r.o.

Related Posts