19 dubna, 2024
Výstavba a remodeling

Geosan Development dokončil hrubou stavbu rezidenčního projektu ELEMENT Letňany

Výstavba rezidenčního projektu Element Letňany developera Geosan Development se přehoupla do druhé poloviny. Projekt o pěti nadzemních podlažích v Tupolevově ulici v Praze 9 dosáhl glajchy. Po svém dokončení v prosinci 2019 bude čítat celkem 107 bytů v dispozicích od 1+kk do 3+kk. Čtrnáct měsíců před stěhováním prvních obyvatel je prodáno více než 50 % všech bytů.

„V minulých týdnech jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po novém bydlení. Většinou se jednalo o klienty, kteří kupovali svůj první investiční byt a chtěli využít možnosti získání výhodnější hypotéky před zpřísněním podmínek ze strany ČNB. Bude zajímavé sledovat, jestli tento trend bude pokračovat i nadále. Z našich interních statistik totiž vyplývá, že za více než polovinu bytů v našich projektech platí jejich budoucí majitelé v hotovosti,“ uvádí Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.

Pod architektonickým návrhem projektu Element Letňany je podepsáno studio Atelier Slavíček Architekt. Každý byt disponuje praktickou komorou, nechybí ani zděné sklepy a parkovací stání v suterénu. Samozřejmostí je kolárna a kočárkárna. Většina bytů je navíc vybavena rekuperační jednotkou.

Zastávka autobusů je situována přímo v ulici Tupolevova. V blízkém okolí se nachází obchodní a zábavní centrum s více než stovkou obchodů, restauracemi a širokou nabídkou služeb – od kina přes aquacentrum až po zimní stadion.

Zdroj/foto: Crest Communications, a.s.

Related Posts