5 února, 2023
Výstavba a remodeling

KAY River Lofts má vztyčenou glajchu

Karlínská rezidence KAY River Lofts za jejíž výstavbou stojí trio developerů, Karlín Group, Horizon Holding a Ungelt Group, významně pokročila na cestě ke své realizaci. Stavaři společnosti METROSTAV Divize 3 vztyčili glajchu na znamení úspěšného dokončení hrubé stavby dovršením nejvyššího bodu, střechy osmého nadzemního podlaží. Nabídka prémiových bytů je velmi atraktivní především díky výhledům na řeku či na panoramata Prahy. Budoucí rezidenti se budou moci stěhovat v druhé polovině roku 2021.

Nejvyššího bodu Kay River Lofts bylo dosaženo během 11 měsíců od zahájení stavby. Tempo výstavby probíhalo dle plánovaného harmonogramu realizace hrubé stavby. Vkusná neokázalost a minimalismus je propsaná již v siluetě hrubé stavby a jedinečný architektonický rukopis od Ivana Kroupy nechává vyniknout originálním tvarům lomené fasády.

KAY River Lofts – prodej zahájen

KAY River Lofts vzbuzuje pozornost především svým umístěním, díky kterému je centrum města nadosah pěšky, zároveň její umístění na břehu Vltavy nabízí nezapomenutelné výhledy na panorama Prahy.

O KAY River Lofts

KAY River Lofts, stylové bydlení v blízkosti centra Prahy, nabízí 55 bytů a penthousů s mimořádnými standardy, velkorysými terasami a úchvatnými výhledy na řeku Vltavu a pražské panoráma. Praha 8-Karlín je jednou z nejžádanějších pražských lokalit díky své centrální poloze a kosmopolitní atmosféře. Výjimečné bydlení na břehu Vltavy – KAY River Lofts

Zdroj/foto: Graffitti Networks Grafix, s.r.o.

Related Posts