3 února, 2023
Výstavba a remodeling

Výstavba luxusního projektu Rezidence Červený dvůr se blíží k svému konci

Výstavba energeticky pasivního projektu Rezidence Červený dvůr, jehož kolaudace by měla proběhnout na konci letošního léta, pokračuje podle plánovaného harmonogramu. Aktuálně se dokončují vnitřní omítky a provádí se hrubé podlahy. Již za pár týdnů se navíc chystá zahájení finální terénní úpravy předzahrádek. V rozestavěném projektu můžete stále vybírat ze tří volných bytů.

Prestižní rezidenční lokalita

Staré vilové čtvrti v sousedství Vinohrad, Žižkova a Michle patří už více než dvě století k nejvyhledávanějším rezidenčním lokalitám v Praze. A právem! Mají výbornou dostupnost prakticky kamkoli po Praze metrem, tramvají i autobusem, nabízejí stabilní zázemí se školami, restauracemi nebo sportovišti a zeleň je zde hojná a nádherně vzrostlá.

Rezidence Červený dvůr bude ale přeci jen v něčem mimořádná a výjimečná. Vyrůstá totiž v oblasti původní usedlosti Červený dvůr, která dala celé oblasti své jméno. Právě zde se do ulice K Červenému dvoru sklání více než 100 let starý libanonský cedr, který se stane součástí Vaší nové zahrady.

Vizualizace exteriéru

Vizualizace interiéru

Zdroj/foto: JRD Development s.r.o.

Related Posts