19 dubna, 2024
Výstavba a remodeling

Výstavba rezidenčního projektu NODE – byty Lehovec započala. Čtvrtina bytů je již prodána

Stavba nového bytového domu NODE – byty Lehovec v Praze 9 byla zahájena. K dnešnímu dni se prodala čtvrtina z celkového počtu 136 bytů. Výstavba postupuje dle plánu, dokončení projektu je plánováno na poslední čtvrtletí roku 2020.

NODE – byty Lehovec v Praze 9 – vizualizace

„Už před zahájením výstavby byl o koupi bytů velký zájem. Aktuálně je prodaných 34 bytových jednotek, 102 je ještě k dispozici,“ říká Milena Zavadilová, manažerka prodejního týmu CPI Property Group a dodává: „Klienty láká zejména příznivá kupní cena. Za velkou výhodu považují i lokalitu v blízkosti metra.“

Celkem 8 nadzemních podlaží nabídne bytové jednotky s dispozicí 1+kk až 3+kk. První podlaží komplexu disponuje i byty s ozeleněnými terasami a pro ostatní jednotky je k dispozici balkon či terasa. V rámci společného suterénu budou pro rezidenty dostupná parkovací místa a sklepy. Lokalita slibuje výbornou dopravní dostupnost, projekt se totiž nachází jen pět minut chůze od stanice metra Hloubětín. Tramvajové a autobusové zastávky se nacházejí přímo u domu.

NODE – byty Lehovec v Praze 9 – vizualizace

Výstavba postupuje dle plánovaného harmonogramu. Aktuálně je dokončen podkladní beton na celé ploše domu a pracuje se na základové desce.

Všechny byty budou realizovány dle požadavků klientů ve zvoleném designovém standardu, který odpovídá současným trendům v rezidenčním bydlení. V blízkosti projektu se nachází rozsáhlý lesopark s malebným Kyjským rybníkem, cyklistické stezky i bohatá občanská vybavenost v podobě restaurací, obchodů, školek či nejrůznějších center pro volnočasové aktivity.

Zdroj/foto: CPI Services, a.s.

Related Posts